KŘÍŽ Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
AFC B - Rozsochatec 1:1 (0:1) 25.05. 11:00 -
Vel. Meziříčí B - Sapeli 0:0 (0:0) 12.05. 14:00 -
Bory - Jemnicko 0:5 (0:2) 05.05. 16:30 -
Nová Ves - Chotěboř 1:1 (1:1) 21.04. 16:00 -
Žďár B - Bystřice 1:1 (0:0) 14.04. 16:00 -
Kouty - Náměšť 4:4 (0:1) 07.04. 15:30 -
Chotěboř - Nové Město B 2:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Rozsochatec - Světlá 2:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Pacov - FŠ Třebíč 1:4 (0:3) 08.10. 15:00 -
Havl. Brod B - Pohled 0:1 (0:0) 30.09. 10:00 -
Žirovnice - Vel. Meziříčí B 0:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Nové Město B - Chotěboř 1:4 (0:2) 19.08. 16:30 -
Vel. Meziříčí B - Ledeč 1:2 (1:1) 28.05. 14:00 -
Žďár B - Želetava 5:1 (3:0) 20.05. 16:30 -
Beranov - HFK Třebíč B 2:2 (0:2) 13.05. 16:30 -
Telč B - Kozlov 3:1 (2:0) 06.05. 16:30 -
Jemnicko - FŠ Třebíč 1:4 (0:3) 22.04. 16:00 -
Vel. Meziříčí B - Dukovany 0:1 (0:1) 16.04. 14:00 -
Stonařov - Křižanov 0:6 (0:3) 02.04. 15:00 -
Žirovnice - Polná 2:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Ant. Důl - Tis 0:3 (0:1) 30.10. 14:30 -
Bedřichov B - Přibyslavice 6:5 (4:1) 29.10. 14:30 -
N. Rychnov - Kostelec 1:3 (0:3) 15.10. 15:00 -
Ždírec - Brtnice 3:2 (2:0) 09.10. 15:00 -
Rantířov - Puklice 3:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Luka B - Cejle 8:2 (5:0) 01.10. 15:00 -
Kostelec B - Jamné B 5:0 (2:0) 17.09. 15:30 -
Sapeli - Maraton 3:0 (0:0) 14.08. 10:30 -
Herálec - Bedřichov 3:0 (2:0) 07.08. 16:30 -
Třešť B - Střítež 9:0 (4:0) 11.06. 16:30 -
Ždírec B - Tis 8:1 (3:0) 05.06. 16:30 -
Nové Město B - Přibyslav 10:0 (4:0) 29.05. 16:30 -
Beranov - Lípa 4:2 (1:2) 28.05. 16:30 -
Maraton - Nové Město B 4:3 (0:2) 08.05. 16:30 -
Ledeč - HFK Třebíč 5:1 (2:1) 01.05. 16:30 -
Luka - Blatnice 2:3 (1:1) 30.04. 16:30 -
Kamenice B - Pacov B 10:4 (7:2) 23.04. 16:00 -
Chotěboř - Speřice 2:1 (1:1) 17.04. 16:00 -
Žďár B - Počítky 7:2 (2:0) 09.04. 15:30 -
Šebkovice - Budišov-Nárameč 0:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Pacov - Pohled 3:5 (3:2) 17.10. 14:30 -
Rozsochatec - AFC B 6:1 (3:0) 09.10. 15:00 -
Ledeč - Maraton 1:1 (1:0) 03.10. 15:00 -
Vyskytná - Mnich 6:2 (3:0) 11.09. 16:00 -
Polná B - FŠ Třebíč 1:6 (1:2) 05.09. 16:00 -
HFK Třebíč - Nové Město B 3:3 (1:1) 28.08. 16:30 -
Havl. Brod C - Světlá B 4:2 (2:0) 14.08. 16:30 -
Košetice - Rozsochatec 1:0 (0:0) 07.08. 16:30 -
Měřín - Dobronín 3:2 (2:1) 11.10. 15:00 -
Růžená - Střížov 0:0 (0:0) 06.09. 16:00