ŽALOUDEK Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Herálec - Dukovany 2:2 (0:1) 31.05. 18:00 -
Sapeli - Okříšky 1:3 (0:2) 19.05. 10:30 -
Nové Město B - Kamenice 0:1 (0:0) 11.05. 16:30 -
Okříšky - Vel. Meziříčí B 4:1 (3:1) 20.04. 16:00 -
Rozsochy - Jamné 4:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
FŠ Třebíč - Nová Ves 2:0 (1:0) 30.03. 15:30 -
Nedvědice - Mor. Bud. 4:1 (3:0) 24.03. 15:00 -
Bystřice - Rapotice 2:1 (2:1) 23.03. 10:15 -
Bystřice - Sapeli 3:2 (2:0) 28.10. 14:30 -
Okříšky - Sapeli 3:1 (1:0) 14.10. 15:00 -
Ledeč - Chotěboř 1:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Žďár B - Kamenice 1:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Želetava - Šebkovice 2:2 (1:2) 10.09. 16:00 -
FŠ Třebíč - Bystřice 2:3 (0:0) 03.09. 16:00 -
Pacov - Nová Ves 4:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Telč - N. Rychnov 2:3 (0:2) 11.06. 16:30 -
Jemnicko - HFK Třebíč B 3:4 (2:2) 09.06. 18:30 -
Pohled - Pacov 5:0 (3:0) 03.06. 16:30 -
Batelov B - Třešť C 2:1 (1:0) 28.05. 16:30 -
FŠ Třebíč - Měřín 2:0 (2:0) 29.04. 16:00 -
Kouty - Beranov 3:0 (2:0) 23.04. 16:00 -
Rozsochatec - Pohled 0:4 (0:2) 02.04. 15:30 -
Želetava - Herálec 6:3 (3:3) 26.03. 15:00 -
HFK Třebíč B - Měřín 3:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Polná B - Křižanov 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Kouty - Měřín 1:1 (1:1) 16.10. 15:00 -
Štoky - Světlá 8:1 (5:1) 01.10. 15:00 -
Bítovčice - Luka B 1:2 (0:0) 25.09. 14:00 -
Jemnicko - Měřín 1:1 (1:0) 24.09. 15:30 -
Bedřichov - HFK Třebíč B 3:2 (1:1) 11.09. 16:00 -
Budišov-Nárameč - Kouty 4:4 (1:2) 28.08. 16:30 -
Třešť B - Brtnice 2:2 (1:2) 20.08. 16:30 -
Jamné - Ant. Důl 6:1 (2:0) 14.08. 10:30 -
HFK Třebíč B - Nedvědice 3:1 (2:1) 13.08. 16:30 -
Batelov - Č. Bělá 2:0 (1:0) 06.08. 16:30 -
Kamenice - Leština 9:2 (6:1) 11.06. 14:30 -
Rapotice - Jemnicko 2:0 (0:0) 05.06. 16:30 -
Bítovčice - Puklice 0:10 (0:6) 22.05. 14:00 -
Dobronín - Košetice 4:1 (3:1) 21.05. 14:30 -
Košetice - Telč 4:1 (2:1) 14.05. 16:30 -
Mírovka - Rozsochatec 1:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Nadějov - Brzkov 9:0 (6:0) 10.04. 15:30 -
Herálec - Rapotice 1:3 (1:1) 27.03. 15:00 -
Havl. Brod B - Telč 5:0 (3:0) 23.10. 10:30 -
Kostelec - Šebkovice 1:1 (0:0) 16.10. 14:30 -
Budišov-Nárameč - Dukovany 3:1 (2:0) 02.10. 15:00 -
Rad. Svratka - Herálec 1:0 (0:0) 26.09. 15:30 -
Kamenice - Rozsochatec 5:0 (2:0) 18.09. 15:30 -
Černíč - Štoky zrušen -
Rapotice - Rad. Svratka 3:0 (1:0) 04.09. 16:00