HRUŠKA Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kosoř B - Roztoky B 3:1 (2:0) 12.05. 17:00 -
Tempo - Chabry 4:1 (1:1) 11.05. 17:00 -
Zlatníky - Mníšek 6:1 (2:0) 04.05. 17:00 -
D. Počernice - Újezd B 4:0 (2:0) 27.04. 17:00 -
Př.Kopanina - ČAFC 2:1 (1:1) 20.04. 17:00 -
Hradištko - Řevnice 3:2 (2:0) 14.04. 17:00 -
D. Jirčany - Zvole 0:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Háje - Hostivař 1:3 (0:1) 06.04. 10:30 -
Štěrboholy - D. Počernice 5:3 (4:1) 05.04. 19:00 -
Motorlet B - Střešovice 2:3 (2:2) 29.03. 15:00 -
Zbraslav - Modřany 1:4 (0:1) 24.03. 15:00 -
Slavoj Podolí - Tempo 0:0 (0:0) 09.03. 10:15 -
ČAFC - Chabry 2:0 (0:0) 04.11. 10:30 -
Chuchle - Březiněves B 0:2 (0:1) 22.10. 15:30 -
Kolovraty - Zličín 4:2 (1:1) 21.10. 10:15 -
Kbely B - Újezd C 5:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Chabry - Motorlet B 0:3 (0:1) 30.09. 16:00 -
Újezd C - D. Měcholupy 1:4 (0:3) 17.09. 17:00 -
Zličín - Žižkov B 5:0 (2:0) 16.09. 10:30 -
Libeň - Vrané 2:7 (0:3) 10.09. 17:00 -
Hrusice - Dobřejovice 0:2 (0:1) 09.09. 17:00 -
Řepy B - Chuchle 4:2 (0:2) 03.09. 14:00 -
Praga - D. Počernice 3:1 (2:0) 02.09. 10:30 -
Dubeč - Štěrboholy 5:2 (3:0) 26.08. 17:00 -
Královice - Žižkov B 1:3 (0:0) 16.08. 18:00 -
Slivenec - Cholupice 1:4 (0:1) 05.08. 10:30 -
Cholupice - 1999 Praha 5:2 (2:0) 17.06. 17:00 -
Př.Kopanina B - Řeporyje 8:2 (3:1) 10.06. 17:00 -
Motorlet B - Tempo 1:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Zličín - Kolovraty 1:1 (0:1) 20.05. 10:30 -
Choteč - Štěchovice 4:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Spoje - Žižkov B 2:0 (1:0) 22.04. 10:30 -
Př.Kopanina - Uhříněves 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Třeboradice - Háje 2:2 (2:0) 18.03. 10:30 -
Kolovraty - Braník 3:3 (0:2) 05.11. 17:30 -
Kunratice - Třeboradice 1:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Braník - Uhříněves 0:0 (0:0) 15.10. 10:15 -
Háje - Kyje 2:0 (1:0) 08.10. 10:30 -
Př.Kopanina - Vyšehrad 3:1 (0:1) 01.10. 10:30 -
Vršovice - Újezd n. Lesy 1:3 (0:1) 17.09. 10:30 -
Smíchov B - Nebušice B 6:1 (3:0) 11.09. 17:00 -
ČAFC - Slavoj Podolí 0:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Bohnice - Klánovice 2:1 (2:0) 28.08. 17:00 -
Kolovraty B - Újezd n. Lesy B 4:0 (1:0) 20.08. 13:00 -
Zličín - Olympia 3:0 (3:0) 13.08. 10:30 -
Př.Kopanina B - Raptors 7:0 (4:0) 07.08. 17:00 -
Vyšehrad B - Hostivař 3:4 (0:2) 05.06. 17:00 -
1999 Praha - Slivenec 1:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
Zličín - Újezd n. Lesy 0:2 (0:2) 14.05. 10:30 -
Třeboradice - Olympia 3:1 (1:0) 24.04. 17:00