BENEŠ Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Prčice - Spartak 2:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Sázava - Miřetice 0:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Chlumec - Klecany 4:2 (1:0) 03.06. 13:00 -
Pátek - Zeleneč 2:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
V.Dobrá - Klecany 1:0 (0:0) 01.04. 16:30 -
Býchory - S.Boleslav 2:5 (0:2) 19.03. 15:00 -
Vykáň - Jíkev 1:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Zavidov - Mšec-N. Straš. 2:2 (0:1) 23.10. 15:30 -
Libušín - Hostouň B 4:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Lány - Lubná 3:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
Tuchlovice - Průhonice 4:4 (4:2) 17.09. 16:30 -
Velvary B - Pěčice 0:5 (0:4) 04.09. 17:00 -
Sázava - Kunice 3:1 (2:1) 27.08. 17:00 -
Vlašim B - S.Boleslav 0:4 (0:1) 13.08. 17:00 -
Zavidov B - Olešná 3:0 (1:0) 08.05. 10:00 -
Jedomělice - Rudná 6:1 (2:0) 31.10. 14:00 -
Vestec - Prčice 3:2 (1:1) 16.10. 10:30 -
Klobuky - Braškov zrušen -
Černolice - Jinočany 3:6 (2:3) 02.10. 16:00 -
N.Ves - Milín 0:7 (0:3) 11.09. 10:30 -
B. Rynholec - Pustověty 2:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
Oráčov - Pavlíkov 2:7 (1:6) 05.09. 13:30 -
Kněževes - Řevničov 3:2 (3:1) 04.09. 17:00 -
Kněževes - Oh. Městečko 2:5 (1:1) 03.10. 16:00 -
Kroučová - Šanov 2:7 (1:4) 27.09. 16:00 -
Tn Rakovník B - Zavidov 1:5 (0:2) 26.09. 10:15 -
Lety - Čisovice 0:3 (0:2) 05.09. 17:00 -
Senohraby - Zruč 7:1 (2:1) 23.08. 17:00 -
Oh. Městečko - Hředle 5:0 (2:0) 16.11. 13:30 -
B. Rynholec - Senomaty 5:2 (3:1) 10.11. 14:00 -
Pustověty - Jesenice 6:2 (4:0) 09.11. 14:00 -
Zavidov B - Slabce 7:1 (3:0) 03.11. 10:00 -
B. Rynholec - Zavidov B 5:3 (3:1) 27.10. 14:30 -
Hředle - Zavidov B 0:2 (0:0) 12.10. 16:00 -
Žehrovice - Oráčov 6:0 (3:0) 06.10. 10:00 -
Jesenice - Řevničov 2:3 (2:1) 28.09. 16:00 -
Kněževes - Oh. Městečko 0:2 (0:0) 21.09. 16:30 -
Zavidov B - Řevničov 0:3 (0:0) 08.09. 10:00 -
Žehrovice - Sýkořice 2:3p. (0:1) 07.09. 10:00 -
Jesenice - Lišany 1:2p. (0:1) 31.08. 17:00 -
B. Rynholec - Lužná 3:2 (1:1) 25.08. 17:00 -
Pustověty - Oh. Městečko 0:4 (0:1) 24.08. 17:00 -
Šanov - Srbeč 6:2 (3:2) 24.08. 13:30 -
Lubná - Kolešovice 7:0 (7:0) 09.06. 13:30 -
Řevničov - Kroučová 0:1 (0:1) 08.06. 14:30 -
Čistá - Kroučová 0:1 (0:1) 02.06. 17:00 -
Lužná - B. Rynholec 2:4 (1:1) 01.06. 17:00 -
Jesenice B - Čistá 2:3 (0:1) 26.05. 13:30 -
Žehrovice - Roztoky 1:0 (1:0) 12.05. 10:00 -
Senomaty B - Mutějovice 3:6 (1:5) 05.05. 13:30