CHYLEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vraný - Lány 2:0 (2:0) 12.05. 17:00 -
Kácov - Olbramovice 3:1 (1:1) 21.04. 17:00 -
Hořovice B - Petrovice 3:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Líbeznice - Čelákovice 1:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Dolany - Ledčice 5:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Švermov - Dobrovíz 1:6 (1:3) 21.10. 15:30 -
Sedlčany B - Králův Dvůr B 1:4 (1:2) 08.10. 16:00 -
Sadská - Býchory 0:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Hořovice B - Sedlčany B 4:2 (1:1) 17.09. 16:30 -
Dobřejovice - Kostelec 8:1 (5:1) 03.09. 17:00 -
Lety - Loděnice 3:3 (1:2) 02.09. 17:00 -
Líbeznice B - Nehvizdy B 2:3 (2:1) 17.06. 14:00 -
Lety - Jílové 2:2 (2:1) 11.06. 17:00 -
Jílové - N.Ves 1:1 (1:1) 27.05. 17:00 -
Křivsoudov - Prčice 1:4 (1:2) 03.05. 18:00 -
Vykáň - Sadská 1:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Sibřina - Klecany B 2:1p. (0:0) 16.04. 17:00 -
Sedlčany B - Miřetice 3:2 (3:1) 02.04. 16:30 -
Pacov - Březí 7:0 (2:0) 01.04. 16:30 -
Křenice - Vyžlovka 1:8 (0:4) 12.11. 14:00 -
Kamenice - Senohraby 2:1p. (1:1) 29.10. 14:30 -
Struhařov - Stř.Skalice 3:2p. (1:2) 22.10. 15:30 -
Sluštice - Křenice 5:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Radonice - Kunice B 3:1 (0:1) 08.10. 10:15 -
Škvorec B - Klecany B 4:2 (2:0) 24.09. 16:30 -
Strančice - Křenice 5:2 (3:0) 10.09. 17:00 -
Kunice B - Radošovice 0:4 (0:1) 11.06. 17:00 -
Kačerov - Vinoř 2:3 (1:0) 04.06. 10:00 -
Bohnice - Meteor B 1:1 (1:1) 21.05. 11:00 -
Předboj - Mratín 0:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Sparta Krč - Bohnice B 1:1 (1:1) 14.05. 10:30 -
Hrusice - Kostelec 5:0 (4:0) 30.04. 17:00 -
Strančice - Louňovice 0:4 (0:3) 16.04. 17:00 -
Předboj - Zeleneč B 1:3 (0:2) 09.04. 16:30 -
Mnichovice - Pacov 1:4 (1:2) 26.03. 15:00 -
Kamenice - Ondřejov 1:1 (0:1) 23.10. 15:30 -
Dřevčice - Čelákovice 4:0 (2:0) 09.10. 16:00 -
Hrusice - Radošovice 4:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Struhařov - Dobřejovice B 10:3 (4:0) 28.08. 17:00 -
Union Žižkov - Sl. Malešice B 7:1 (5:0) 28.08. 12:00 -
Těrlicko - Michálkovice B 7:0 (3:0) 19.09. 16:00 -
Loko Louky - Vik. Bohumín 2:2 (0:0) 22.08. 17:00 -
H. Žukov - Baník Orlová 0:4 (0:2) 08.06. 17:00