BRABEC Michael
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bílá Hora - Řepy 1:1 (0:1) 05.05. 17:00 -
Dukla C - Mládež 0:4 (0:1) 03.05. 20:15 -
Kolovraty B - Vršovice B 3:1 (3:1) 27.04. 13:00 -
Dukla C - Vyšehrad B 2:6 (0:5) 12.04. 20:15 -
Újezd n. Lesy B - Satalice 1:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Braník B - Střešovice B 0:7 (0:5) 12.11. 14:00 -
ČAFC B - Union 2:2 (1:2) 29.10. 15:30 -
Dukla C - Nebušice 3:4 (0:3) 13.10. 20:15 -
Stodůlky - Čakovice 2:3 (1:3) 08.10. 16:00 -
Smíchov B - Nebušice B 8:0 (4:0) 24.09. 16:30 -
Lipence - Čakovice 1:5 (0:2) 23.09. 16:30 -
Union - Kolovraty B 2:3 (2:0) 16.09. 10:45 -
Veselá - Slušovice B 3:0 (2:0) 19.08. 16:30 -
Meteor B - Střešovice B 2:3 (0:0) 06.05. 15:00 -
Mládež - Stodůlky 4:0 (2:0) 30.04. 17:00 -
Újezd n. Lesy B - Vinoř 0:3 (0:1) 19.04. 17:30 -
Újezd B - Hrdlořezy 0:0 (0:0) 15.04. 14:00 -
Zličín B - Spoje B 1:5 (0:3) 10.04. 16:30 -
Třeboradice B - Kunratice B 1:2 (1:2) 02.04. 16:30 -
ČAFC B - Junior 3:4 (0:4) 25.03. 10:30 -
Kostelec - Chropyně 3:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Uhříněves B - Újezd B 0:3 (0:3) 23.10. 14:30 -
Zdounky - Uh. Ostroh 1:1 (1:0) 16.10. 14:30 -
Písnice - Troja 0:4 (0:2) 13.10. 19:15 -
Kostelec - Jaroslavice 4:1 (3:0) 02.10. 15:00 -
Trnava - Lípa 8:4 (6:1) 25.09. 15:30 -
Holešov B - Fryšták 4:3 (1:2) 25.09. 10:15 -
O.N.Ves - Prakšice 0:0 (0:0) 18.09. 16:00 -
Polešovice - Slavkov 0:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Dolní Lhota - Dol.Bečva 0:1 (0:1) 03.09. 16:00 -
Velký Ořechov - Topolná 3:2 (0:0) 08.05. 16:30 -
O.N.Ves - Zborovice 1:2 (1:2) 30.04. 16:30 -
Chropyně - Holešov B 3:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Tečovice - Lhota 3:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
Prlov - Halenkov 1:1 (0:0) 10.04. 15:30 -
Brumov B - Halenkov 6:1 (3:1) 27.03. 10:00 -
Bohuslavice - Březůvky 2:4 (1:1) 31.10. 13:30 -
Jasenná - Hvozdná 0:3 (0:1) 10.10. 14:30 -
Spytihněv - Halenkovice 0:5 (0:1) 09.10. 14:30 -
Kašava - Doubravy 3:2 (0:0) 26.09. 15:00 -
Návojná - Újezd 4:6 (1:4) 12.09. 15:30 -
Fryšták B - Březová 3:1 (2:1) 11.09. 15:30 -
Vysoké Pole - Štípa 0:1 (0:1) 29.08. 16:00 -
Dobrkovice - Val.Klobouky B 0:2 (0:1) 29.08. 10:00 -
Petrůvka - Sehradice 6:1 (1:0) 22.08. 16:00 -
Slopné - Pozlovice 3:1 (2:1) 15.08. 16:30 -
Lípa - Racková 3:0 kont. (1:1) 15.08. 10:00 -
Žlutava - SK Zlín 0:5 (0:1) 11.10. 15:00 -
Březová - Halenkovice 2:6 (0:1) 10.10. 15:00 -
Doubravy - Hřivínův Újezd 8:1 (6:1) 04.10. 15:00