VÁŇA David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lety - Zdice 0:4 (0:2) 11.05. 17:00 -
Býchory - Sadská 4:3 (4:0) 28.04. 17:00 -
Braškov - Zavidov 3:1 (2:1) 14.04. 16:30 -
Všestudy - Zeleneč 1:2 (1:1) 31.03. 16:30 -
Paběnice - Semice 4:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Králův Dvůr B - Petrovice 4:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Plaňany - Ostrá 5:1 (4:1) 10.09. 17:00 -
Struhy - Židněves 1:2 (0:2) 09.09. 17:00 -
Zeleneč - Všestudy 3:1 (2:1) 03.09. 17:00 -
Pátek - Paběnice 5:2 (2:0) 26.08. 17:00 -
Zeleneč - Čelákovice 5:1 (4:1) 20.08. 17:00 -
Skalsko - Bezno-Sovinky B 2:2 (1:1) 18.06. 17:00 -
K.Vrutice B - Žerčice 1:4 (0:1) 17.06. 13:30 -
Žerčice - D.Lhota 0:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
SKP MB - Řepov 2:6 (2:1) 04.06. 17:00 -
Sporting MB - Čistá 3:4 (2:3) 03.06. 17:00 -
Klášter - D.Lhota 2:4 (0:4) 28.05. 13:30 -
K.Vrutice B - Zdětín B 2:5 (1:3) 21.05. 17:00 -
Čistá - Předměřice 1:5 (0:2) 20.05. 17:00 -
Krnsko B - Zdětín B 3:4 (2:2) 07.05. 17:00 -
Nová Ves - Žerčice 2:2 (1:1) 07.05. 13:30 -
Doubrava - DBSK B 0:2 (0:1) 06.05. 10:30 -
Akuma MB - Krnsko 3:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Bakov B - Struhy 3:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Mukařov - Čistá 0:0 (0:0) 23.04. 13:30 -
K.Hlavno - SKP MB 1:2 (1:1) 22.04. 17:00 -
Ledce - Doubrava 2:1 (0:1) 16.04. 16:30 -
Zdětín B - Žerčice 1:1 (1:1) 02.04. 16:30 -
Nová Ves - K.Vrutice B 1:2 (1:0) 26.03. 13:30 -
Čejetice - Akuma MB 0:3 (0:2) 25.03. 15:00 -
K.Hlavno - Krnsko 0:4 (0:0) 05.11. 14:00 -
Bezno-Sovinky - Zdětín 2:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
K.Vrutice - Akuma MB 3:4 (2:2) 15.10. 15:30 -
Klášter - Skalsko 7:1 (2:1) 09.10. 13:00 -
Řepov - Krnsko 2:1 (0:0) 24.09. 16:30 -
Bělá - SKP MB 8:2 (3:0) 17.09. 16:30 -
Kochánky - Strašnov 1:2 (0:1) 10.09. 10:30 -
Čejetice - Zdětín 1:3 (1:0) 03.09. 17:00 -
Bezno-Sovinky - K.Hlavno 5:1 (2:1) 27.08. 17:00 -
DBSK B - Čistá 4:1 (3:0) 21.08. 17:00 -
Akuma MB - Březno 3:7 (2:4) 18.06. 17:00 -
Strašnov - Čejetice 2:3 (2:1) 18.06. 13:30 -
Žerčice - Jabkenice 0:2 (0:2) 12.06. 17:00 -
Klášter - Nová Ves 4:3 (2:2) 29.05. 13:30 -
Strašnov - Katusice 3:1 (2:1) 22.05. 17:00 -
K.Hlavno - Mukařov 2:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
DBSK B - Krnsko 2:2 (2:1) 15.05. 17:00 -
Kochánky - Pěčice B 2:3 (2:1) 14.05. 10:30 -
Jabkenice - Předměřice 1:1 (1:0) 07.05. 13:30 -
Katusice - Čejetice 0:2 (0:1) 01.05. 17:00