FIALA František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Spoje B - Xaverov 1:4 (1:3) 02.06. 17:00 -
Modřany - Kbely 3:11 (2:4) 25.05. 10:30 -
Bohnice - Řeporyje 1:5 (0:3) 04.05. 11:00 -
Praga - Tempo B 3:2 (1:0) 20.04. 10:30 -
Březiněves - Újezd n. Lesy 1:3 (1:1) 06.04. 10:15 -
Libuš - Řeporyje 1:1 (1:1) 23.03. 10:15 -
Vinoř - Dubeč 0:2 (0:1) 10.03. 15:45 -
Vinoř - Praga 2:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Spoje B - D. Počernice 1:0 (0:0) 21.10. 14:00 -
Praga - Háje 1:3 (0:0) 14.10. 10:30 -
Slivenec - Př.Kopanina B 0:2 (0:1) 30.09. 10:30 -
Aritma B - Řeporyje 3:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Meteor B - Radotín 2:3 (0:1) 27.08. 15:00 -
Zlíchov - Raptors 3:3 (0:2) 12.08. 14:00 -
Tempo B - Xaverov 1:4 (1:2) 06.08. 17:00 -
Nebušice - Modřany 7:2 (2:1) 17.06. 17:00 -
Vyšehrad B - Slivenec 1:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Kbely - Raptors 3:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Xaverov - Březiněves 0:1 (0:1) 01.05. 17:00 -
Zlíchov - Slivenec 3:1 (1:0) 26.04. 17:30 -
Dubeč - Ďáblice 3:0 (1:0) 01.04. 16:30 -
Tempo - Kunratice 1:2 (0:1) 06.11. 17:00 -
Vršovice - Kyje 2:0 (1:0) 22.10. 10:30 -
Třeboradice - Dubeč 2:1 (1:1) 08.10. 10:30 -
Modřany - 1999 Praha 0:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Nebušice - Zlíchov 0:4 (0:3) 03.09. 14:30 -
Meteor B - Braník B 2:0 (1:0) 21.08. 15:15 -
Junior - Háje B 6:5 (3:1) 12.06. 18:30 -
Partisan B - Bohnice B 4:3 (0:2) 05.06. 14:00 -
Zličín B - Střešovice B 1:4 (0:3) 29.05. 17:00 -
Újezd n. Lesy B - ČAFC B 0:3 (0:1) 07.05. 17:00 -
Běchovice - Benice B 3:1 (3:0) 01.05. 17:00 -
Benice - Stodůlky B 0:3 (0:0) 30.04. 13:30 -
Řepy - Radotín B 8:0 (6:0) 24.04. 17:00 -
Meteor B - Řepy 5:2 (4:1) 15.04. 17:00 -
ČAFC B - Partisan 3:4 (2:3) 20.03. 15:00 -
Vinoř - Kačerov 8:0 (3:0) 23.10. 15:30 -
Ambassadors - Zbraslav B 2:1 (1:0) 17.10. 15:30 -
Nebušice B - Košíře 1:1 (1:1) 09.10. 16:00 -
Kunratice B - Běchovice 5:3 (4:1) 02.10. 16:00 -
Zbraslav B - Kačerov 3:1 (1:1) 26.09. 16:30 -
Satalice - Kačerov 6:0 (5:0) 12.09. 17:00 -
Březiněves B - Dukla C 7:4 (1:4) 05.09. 17:00 -
Bílá Hora B - Lysolaje 0:1 (0:0) 04.09. 15:30 -
Kbely B - Kačerov B 2:3 (0:1) 29.08. 17:00 -
Střešovice C - Slivenec B 2:3 (0:2) 22.08. 17:00 -
Řepy B - Bílá Hora B 1:5 (0:1) 21.08. 13:00