HANZAL Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
St. Hobzí - Kunžak 2:5 (0:1) 12.05. 15:00 -
St. Město - Deštná 0:5 (0:5) 11.05. 17:00 -
Chlum - Č. Velenice 1:3 (1:0) 11.05. 13:30 -
Buk B - Cizkrajov 3:0 (1:0) 05.05. 10:30 -
Dačice B - Strmilov 5:1 (1:0) 04.05. 17:00 -
Č. Velenice - Majdalena 7:4 (1:2) 28.04. 17:00 -
Strmilov - Bystřice B 6:0 (2:0) 27.04. 17:00 -
Novosedly - Kunžak 2:3 (1:3) 20.04. 17:00 -
Č. Velenice - N. Ves n.L. 1:0 (1:0) 14.04. 16:30 -
Deštná - Dešná 5:0 (2:0) 13.04. 13:00 -
Dačice B - Kunžak 3:3 (3:2) 07.04. 16:30 -
Bystřice B - Novosedly 1:2 (0:2) 22.10. 14:00 -
Kunžak - Jarošov 4:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Plavsko - Halámky/Hranice 2:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Č. Velenice - Chlum 6:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Bystřice B - Třebětice B 4:1 (4:1) 01.10. 11:00 -
N. Ves n.L. - Rapšach 0:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Majdalena - Č. Velenice 1:6 (1:2) 16.09. 16:30 -
Strmilov - Lodhéřov 2:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Dačice B - St. Hobzí 9:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Kunžak - Dačice B 1:8 (0:4) 26.08. 16:00 -
Kunžak - Suchdol B 9:0 (3:0) 17.06. 14:00 -
Kunžak - Bystřice B 5:4 (3:2) 28.05. 15:00 -
Č. Velenice - Klikov 3:6 (2:4) 14.05. 10:30 -
Kunžak - Popelín 5:2 (4:1) 13.05. 17:00 -
Jarošov - Dešná 6:1 (3:0) 08.05. 14:00 -
Peč - Kunžak 2:3 (0:2) 07.05. 13:00 -
St. Hlína - St. Hobzí 1:1 (0:0) 06.05. 17:00 -
Černíč C - St. Město 6:3 (4:1) 01.05. 15:00 -
Strmilov - Lodhéřov 3:0 (2:0) 22.04. 15:00 -
Halámky/Hranice - Majdalena 2:1 (2:0) 09.04. 15:30 -
Novosedly - Strmilov 0:4 (0:3) 29.10. 14:30 -
St. Hobzí - Bystřice B 2:4 (0:2) 23.10. 15:00 -
Dačice B - St. Hobzí 3:2 (0:1) 16.10. 15:00 -
Peč B - Černíč C 2:0 (1:0) 09.10. 14:30 -
Strmilov - Dačice B 1:4 (1:2) 08.10. 16:00 -
Majdalena - Plavsko 2:3 (1:2) 01.10. 16:00 -
Plavsko - Klikov 1:2 (0:1) 25.09. 16:00 -
Cizkrajov - Třebětice B 2:2 (0:0) 18.09. 15:00 -
Suchdol B - Lodhéřov 2:0 (0:0) 11.09. 17:00 -
Rapšach - Staňkov 3:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Novosedly - Peč 4:3 (1:1) 03.09. 17:00 -
St. Hlína - Dačice B 4:2 (3:2) 27.08. 17:00 -
Peč B - Černíč C 3:0 (2:0) 18.06. 17:00 -
N.Včelnice B - Peč 2:5 (0:3) 05.06. 17:00 -
Klikov - Majdalena 0:2 (0:1) 04.06. 17:00 -
Slavonice B - Peč B 1:2 (1:2) 29.05. 14:00 -
Plavsko - Halámky/Hranice 0:5 (0:2) 22.05. 16:00 -
Majdalena - Plavsko 3:2 (0:2) 14.05. 17:00 -
Novosedly - Bystřice B 0:1 (0:0) 30.04. 15:00