PAUR Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mýto B - Touškov 4:3 (2:1) 02.06. 18:00 -
Stráž - Kdyně 0:8 (0:3) 12.05. 14:00 -
Staňkov - Tlumačov 0:5 (0:1) 05.05. 16:00 -
Sušice - Luby 1:2 (0:2) 28.04. 17:00 -
St. Plzenec - Švihov 0:2 (0:2) 13.04. 13:30 -
Stráž - Klenčí 3:7 (3:2) 31.03. 13:00 -
Luby - Křimice 1:3 (1:1) 16.03. 14:30 -
Hrádek - Sp. Poříčí 3:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Malesice - Bolevec 1:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Mrákov - Chodov 1:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Holoubkov - Cheznovice 1:6 (1:1) 15.10. 12:30 -
Křimice - Tlučná 3:1 (3:1) 14.10. 16:00 -
Strašice - Rokycany B 0:6 (0:4) 08.10. 16:00 -
Malesice - Koloveč 0:1 (0:0) 24.09. 16:00 -
Klenčí - Stráž 6:2 (0:1) 17.09. 15:00 -
Slovan Plzeň - Křimice 0:8 (0:5) 26.08. 14:00 -
Klatovy B - Blovice 3:4 (2:1) 20.08. 15:00 -
Kralovice - Horš. Týn 3:2 (2:1) 03.06. 10:15 -
Mýto B - Slovan Plzeň 3:2 (2:1) 28.05. 18:00 -
Štěnovice - Hrádek 1:1 (0:0) 14.05. 16:00 -
Blovice - Svéradice 1:1 (1:1) 06.05. 17:30 -
Vejprnice B - Kdyně 3:0 (2:0) 29.04. 17:00 -
Příkosice - Touškov 1:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
Radnice B - Dýšina 6:1 (3:0) 19.04. 17:30 -
Planá - Bělá 1:0 (1:0) 15.04. 16:30 -
Chanovice - Svéradice 3:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Chlumčany - Sušice 2:0 (1:0) 12.03. 14:30 -
Rokycany B - Dl. Újezd 7:2 (2:0) 06.11. 14:00 -
Dobřany - Chotěšov 1:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Radnice B - Touškov 0:4 (0:2) 29.10. 14:30 -
Chrást - Zruč B 2:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Hrádek - Měcholupy 1:3 (0:1) 25.09. 16:30 -
Mirošov - Cheznovice 2:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Radnice B - Zbiroh 1:1 (0:0) 10.09. 17:00 -
Chrást - Úněšov 3:1 (2:0) 03.09. 17:00 -
Měcholupy - Klatovy B 8:0 (3:0) 27.08. 17:30 -
Mýto B - Kozolupy 4:2 (1:0) 21.08. 18:00 -
Příkosice B - Mirošov B 9:0 (6:0) 18.06. 15:00 -
Těškov - Skomelno 3:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Kakejcov - Mirošov 1:2 (0:1) 04.06. 17:00 -
Radnice B - Skomelno 3:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Zbiroh B - Dobřív B 6:3 (5:1) 28.05. 14:00 -
Kakejcov - Březina 1:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Mirošov - Skomelno 0:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Těškov - Dobřív 0:2 (0:1) 07.05. 17:00 -
Skomelno - Cheznovice 1:8 (0:4) 23.04. 17:00 -
Cheznovice - Kakejcov 1:0p. (0:0) 16.04. 17:00 -
Holoubkov - Raková B 9:1 (3:0) 09.04. 16:30 -
Příkosice - Slovan Plzeň 0:2 (0:2) 30.10. 15:30 -
Holoubkov - Hrádek 3:1 (2:0) 23.10. 14:30