HOLUB Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Strážnice - Kostice 8:0 (2:0) 19.05. 16:30 -
FKD - Lelekovice 4:0 (2:0) 04.05. 10:30 -
Miroslav - Novosedly 1:5 (0:3) 21.04. 14:30 -
Blansko B - Svratka B 3:3 (0:2) 07.04. 10:00 -
V.Němčice - Moravská 3:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Žatčany - Kobylnice 2:2 (0:1) 04.11. 10:30 -
Mělčany - Drásov 3:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Žatčany - Moutnice 1:0 (1:0) 29.10. 10:30 -
Blučina - Kupařovice 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Medlov - Zakřany 2:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Deblín - Vys. Popovice 3:2 (0:1) 22.10. 10:30 -
Měnín B - Šlapanice B 3:8 (2:4) 21.10. 14:30 -
Židlochovice - Dolní Kounice 4:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
Moutnice - Podolí B 3:2 (0:2) 08.10. 15:00 -
Vojkovice B - Střelice B 3:2 (2:1) 08.10. 11:00 -
Chudčice - Lažánky 4:3 (1:1) 07.10. 15:00 -
Blažovice - Vev. Bítýška 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Přísnotice - Podolí B 7:1 (2:1) 30.09. 15:00 -
Ořechov B - Vys. Popovice 0:1 (0:0) 24.09. 10:30 -
Voděrady - Adamov 4:2 (3:1) 17.09. 16:00 -
Drásov - Medlov 3:1 (1:0) 16.09. 10:00 -
Modřice - Dolní Kounice 3:2 (3:1) 10.09. 16:00 -
Chudčice - Deblín 1:2 (0:1) 03.09. 16:30 -
Lažánky - Opatovice 1:0 (1:0) 03.09. 10:00 -
Ivančice B - Kupařovice 4:4 (2:1) 27.08. 16:30 -
Opatovice - Říčany 1:4 (1:2) 26.08. 16:30 -
Židlochovice - Blažovice 6:2 (2:0) 19.08. 17:00 -
Mor. Knínice - Blučina 2:4 (0:1) 12.08. 10:30 -
Pozořice - Říčany 0:1 (0:0) 17.06. 17:30 -
Měnín - Dolní Kounice 4:1 (2:0) 11.06. 16:00 -
Ořechov - Zbýšov 7:1 (2:0) 10.06. 14:30 -
Mokrá-Horákov - Kobylnice 4:2 (4:1) 27.05. 17:00 -
Podolí B - Šlapanice B 0:4 (0:2) 24.05. 17:30 -
Zakřany - Blučina 1:5 (0:1) 21.05. 17:00 -
Soběšice B - Medlánky B 2:3 (0:2) 07.05. 16:30 -
Zbýšov - Říčany 3:0 (3:0) 06.05. 16:30 -
Mor. Knínice - Lažánky 2:2 (0:2) 30.04. 16:00 -
Ochoz - Ivančice B 2:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Radostice - Zakřany 0:3 (0:1) 09.04. 15:30 -
Žabčice - Újezd B zrušen -
Židlochovice - Vev. Knínice 3:5 (3:4) 02.04. 12:45 -
Popůvky - Ivančice B 5:2 (4:1) 01.04. 15:30 -
Mor. Bránice - Mělčany 4:2 (1:1) 26.03. 15:00 -
Moutnice - RAFK B 3:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Měnín - Hrušovany 0:2 (0:1) 05.11. 13:00 -
Těšany - Podolí B 6:2 (5:0) 23.10. 12:15 -
Mělčany - Babice 4:0 (3:0) 16.10. 15:00 -
Budkovice - Chudčice 0:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Ochoz - Zbýšov 2:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
Vys. Popovice - Opatovice 4:0 (4:0) 08.10. 15:00