HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Pražský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Datum kola: 06.08.2023

0

Sestava kole plná dvougólových střelců a hrdinů zápasu.

Kde jinde začít sestavu kola než od brankáře. Daniel Pecho (Újezd nad Lesy) i přes dvě obdržené branky držel jako správný kapitán naděje týmu. Hlavně tedy v závěru zápasu, kde zneškodnil několik slibných šancí. Prvním vybraným obráncem je František Bartůněk (Jižní Město Chodov). Do zápasu šel za hororového stavu 0:5, ale za 17 minut dokázal aspoň zkorigovat skóre dvěma góly na konečných 2:5. Matouš Richtr (Klánovice) je stálicí klánovické obrany i přes porážku předvedl skvělý výkon, který korunoval gólem. Ze zápasu Újezd nad Lesy s Partisan Prague je v sestavě kola ještě jeden hráč a to obránce Jiří Borovička (Újezd nad Lesy). V páté minutě otevřel skóre a dovedl společně s kolegou v bráně jejich tým k vitězství. Dinh Nam Nguyen (Háje Jižní Město B) a šestnáctiletý Vojta Slavík (Háje Jižní Město B) zvládli vstřelit oba po dvou gólech a rozstřílet tak Malešice. Z tohoto zápasu byl vybrán i zástupce Malešic a to Pavel Vyhnal, který otevřel skóre zápasu i uzavřel. Stal se tak dalším dvougólovým střelcem tohoto kola.Matyáš Pazdera (Ďáblice B) také pomohl svému týmu dvěma góly k výhře a rozstřílení rezervě Uhříněvse. Prvním z útočného tria byl vybrán Ivan Ostolosh (Kyje). Díky jeho dvěma gólum Kyje porazili rezervu ČAFC Prahy 3:1. Petr Klouček (Kolovraty B) byl strůjcem drtivého vítězství svého týmu 5:2, kterému pomohl dvěma góly. Posledním hráčem sestavy kola je Lukáš Rada(Union Strašnice) další z řad dvougólových střelců v tomto kole. Jeho dva góly rozhodli těsné vítězství nad Klánovicemi 4:3

Hlasovat pro hráče můžete od 10.08.2023 18:09 do 11.08.2023 19:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)