24.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

Šlágr kola nerozhodně

14. J. Kotrč - 73. T. Hadrava (vl.)
17

V Kamenici nad Lipou se hrálo důležité utkání o čelo tabulky. Zápas skončil remízou.

Domácí po půli vedli

Jako první zahrozili domácí, rychlý brejk zakončil střelou z vápna Martin Dvořák a po teči se kopal rohový kop. Po něm si našel Kotrč odražený míč a střelou k tyči poslal domácí do vedení - 1:0. Poté se do dobré pozice dostal Zdeněk, ale branku vůbec netrefil. Na druhé straně pálil Chlad, ale gólman ve spolupráci s beky jeho pokus vyrazil. Následně se dostal do tutovky Zdeněk, ale vylámal si zuby na Gregorovi. Ten se těsně před přestávkou vyznamenal i proti domácímu kapitánovi Zahradníkovi.

Hosté po přestávce srovnali

Po přestávce se po Jandově přímém volném kopu dostal ke střele Klimeš, ale z dobré pozice minul. Gregor podržel hosty i proti střele V. Dvořáka, kterou vykopl na rohový kop. V 73. minutě dostal Jakeš protor ve vápně a Hadravu už jeho střelu nedokázal uklidit do bezpečí - 1:1. V 80. minutě se do zakončení dral M. Dvořák, ale Gregor byl pozorný. Ten vytáhl parádní zákrok i v nastaveném čase, když po skrumáži vykopl míč mířící do sítě.