17.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Utkání Strunkovic se Zbytinami vítěze nepoznalo

4. M. Kochma (p.) , 35. M. Kochma , 86. M. Turek - 36. M. Balica , 50. Y. Hutenko , 92. M. Zlomek
13

Po porážce Dubu se mohla strunkovická rezerva bodově dotáhnout na první tým tabulky. Proti však byly Zbytiny, které jsou na jaře příjemným zpestření soutěže.

Po bodu

Ve Strunkovicích se fanoušci dočkali rychlé úvodní branky, kterou vstřelil už po čtyřech minutách hry z pokutového kopu Miroslav Kochma, který se navíc ve 35. minutě prosadil i podruhé a poslal domácí do dvougólového trháku. Ten však neměl dlouhého trvání, neboť hosté obratem za pomoci rychlého nákopu snížili a autorem branky se stal Milan Balica. Hosté se dostali kontaktní brankou do hry a v 50. minutě zařídil vyrovnání Yevhen Hutenko. Domácí si mohli vzít vedení rychle zpět na svojí stranu. proti byl však brankář Kovanda. Na řadu tak musela přijít 86. minuta, ve které našel Šulc svým povedeným centrem Miroslava Turka a hrající trenér poslal Strunkovice opět do vedení. Jenže hosté se nevzdali a v 92. minutě využil zaváhání domácí obrany Martin Zlomek, který překonal brankáře Kašpara při samostatném úniku.

Strunkovice tak nakonec body se Zbytinami dělily a výsledek 3:3 nabídl zajímavou podívanou, ze které nejvíce těžil nadále první Dub.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek - trenér: Z naší strany to nebylo moc dobré. Začátek patřil nám. Od stavu 2:0 byl zase lepší soupeř. Za stavu 2:2 jsme neuvěřitelně zahodili čtyři veliké šance. Na konci jsme se sice dostali do vedení, ale soupeř v posledních vteřinách vyrovnal, po polovysokém nákopu z vlastní poloviny, když nám propadl míč za naši obranu. Vzhledem k zápasu je remíza zasloužená. Zbytiny se u nás prezentovaly opravdu dobře.

A. Kašpar [-] - L. Trněný [-] , R. Landgráf [-] , M. Kochma [-] , O. Kochma [-] , O. Jílek [-] , S. Pelech [-] , R. Žurek [-] , R. Kašpar [-] , M. Kašpar [-] , M. Jílek [-]

TJ Zbytiny
V. Kovanda [-] - P. Gášpar [-] , J. Policar [-] , P. Lebeda [-] - M. Balica [-] , V. Šnajdr [-] , Y. Hutenko [-] , M. Zlomek [-] - V. Tarasiuk [-] , P. Hábich [-] - J. Véber [-]

ŽK: 37. M. Balica , 55. P. Hábich , 59. J. Policar , 92. M. Zlomek .
Hráči zápasu: Y. Hutenko .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - DATSENKO Mykhailo, KORTUS Petr (N).