18.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Souboj Horní Vltavice s Borovou Ladou ovládli hosté

9. V. Hovorka , 11. V. Hovorka , 13. M. Brož , 30. M. Brož , 47. R. Kurej , 59. R. Kurej , 78. M. Jakš
17

Poslední utkání se v rámci 18. kola okresní soutěže na Prachaticku odehrálo v Horní Vltavici.

0:7!

O osudu utkání rozhodli hosté velmi rychle a to zejména zásluhou svého střelce Václava Hovorky, který v 9. a 11. minutě vstřelil první dvě branky utkání. Na zkušeného střelce navíc za další dvě minuty později navázal také Martin Brož, který ve 30. minutě překonal brankáře Wimberského i podruhé a definitivně zadupal jakoukoliv domácí šanci na body do země.

Kdo čekal ve druhém poločase zvolnění tempa, tak se spletl a představení dvougólových hráčů pokračovalo i ve druhém dějstvím. Třetím hráčem utkání se dvěma přesnými zásahy se stal René Kurej, který se prosadil v 47. a 59. minutě. Gólový účet uzavřeli hosté v 78. minutě, kdy se prosadil Martin Jakš. Borová Lada tak deklasovala Horní Vltavici poměrem 7:0 a předskočila v tabulce o dva body Zbytiny, naopak domácí zůstávají nadále poslední.

TJ Vltava Horní Vltavice
A. Wimberský [-] - V. Hundsnurscher [-] , J. Štěrba [-] , P. Koloman [-] , J. Matějka [-] , D. Pavlyshynets [-] , D. Tesař [-] , S. Horzov [-] , L. Psotka [-] , Z. Rašek [-] , J. Tesař [-]

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , M. Brož [-] , M. Jakš [-] , L. Miko [-] , Š. Kurej [-] , J. Čech [-] , L. Voldřich [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

ŽK: 27. P. Šindelář , 53. P. Koloman , 73. J. Matějka - 27. J. Čech , 73. Š. Kurej .
Hráči zápasu: M. Brož .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NEUMANN Karel - VOLDŘICH Karel (N), MIKO Ladislav (N).