26.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Ratboř veze výhru z Nučic! Šulc viděl červenou

10

Velmi vyrovnané utkání byl duel domácích Nučic, které kosí personální krize, s Ratboří, kterážto se musela obejít bez rychlonožky Zdeňka. První poločas nabídl neproměněnou penaltu domácích, ten druhý již tři vstřelené branky, naneštěstí pro domácí, naštěstí pro hosty, všechny padly z kopaček ratbořských hráčů. Jaký to byl zápas?

Neproměněná desítka

První poločas byl ve znamení vyrovnaného fotbalu a čekání na první gól, kterýžto by výrazně rozhodl o dalším směřování zápasu. Nutno zmínit, že se hrál férový fotbal, jelikož nepadla ani jedna žlutá karta a náprsní kapsička hlavního rozhodčího Pluhaře tak mohla zůstat zcela v klidu. A vzhledem k tomu, že největším momentem prvního dějství byla neproměněná penalta domácích, do kabin se šlo za stavu 0:0

Vohnický, Svoboda, Brant

Druhé dějství přineslo několik střídání na obou stranách, ale také konečně gólové koření fotbalu. V 59. minutě se trefil hostující Vohnický a rozjásal hostující podporovatele. Reakce od domácích přišla takřka ihned. Tým trenéra Petra Samka se vrhl do útoku, ale vzniklých okének v defenzivě dokázali hosté přetavit ještě ve dva góly, kdy se trefili Svoboda a střídající Brant. Ratboř tak zvítězila 3:0 a odváží si důležité body vzhledem k sestupové matematice zbývajících kol.

TJ Nučice
Trenér Petr Samek: Celý zápas byl vyrovnaný, bylo to o prvním gólu. My v prvním poločase neproměnili pokutový kop a to rozhodlo. Pak už jsme hráli pouze po vápno a neměli žádné šance. Hosté trpělivě bránili a podařilo se jim dát první gól. My to pak museli otevřít a soupeř nás ještě dvakrát potrestal. Máme velkou personální krizi a dnes jsme přišli o další dva hráče. Velká pochvala a poděkování klukům z gardy kteří nám pomáhají a bez nich by nás nebylo jedenáct. Rozhodně nehraji druhé housle. Děkujeme.