25.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Zápas Mirovic s Týnem rozhodla vlastní branka

41. J. Převrátil , 48. M. Štochl , 89. J. Meidl (vl.) - 69. R. Štos , 77. L. Gutwirth
23

V Mirovicích se fanoušci dočkali pěti branek a rozuzlení zápasu domácích s Týnem přišlo až v samotném závěru.

Závěr rozhodl

V Mirovicích se zprvu prosazovali pouze domácí, kteří se zásluhou Jakuba Převrátila a Matěje Štochla dostali ve 48. minutě do dvoubrankového vedení. Hosté ovšem ani za tohoto nepříznivého stavu nesložili zbraně a v 69. minutě vykřesal jiskřičku naděje na body kontaktní brankou Radim Štos. Olympie se navíc dočkala i vyrovnání, které v 77. minutě zařídil svým gólem Lukáš Gutwirth

Čas pomalu plynul, a když už se zdálo, že se body budou dělit, tak přišla 89. minuta. Domácí poslali do pokutového území nadýchaný centr, který si do vlastní sítě srazil hostující obránce Jan Meidl. Mirovice tak, po těsných porážkách, v sobotu opět naplno bodovaly a přetlačily týnskou Olympii poměrem 3:2.

SK Mirovice
Michal Čadek - trenér: Zápas na těžkém terénu jsme mohli v klidu zvládnout. To bychom, ale nebyli my, abychom si to neudělali složitější. Za stavu 2:0 jsme přestali hrát a mohlo se nám to vymstít. Z poslední naší akce, jsme odcentrovali do vápna a hosté si dali vlastní gól. Tohoto vítězství si ceníme, protože po dvou těsných prohrách se k nám tentokrát štěstí přiklonilo.