27.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Boskovice nezvládly šlágr kola, nepomohl ani náskok dvou branek

23. J. Stara , 52. J. Stara - 66. P. Hubr , 69. J. Stehlík , 76. T. Košut
9

Do Boskovic přijel tým Sparty s tím, ze si jede pro tři body. Nebyl důvod si nevěřit po výkonech z posledních zápasů a i když se člověk podíval na obě soupisky.

Začali jsme tak jak jsme si řekli, aktivně a dostávali jsme do pološancí, které jsme ale nedokázali dotáhnout.

První gól jsme inkasovali po naší chybě, která plynula z rozehrávky od branky a soupeř nás hned potrestal.

Do druhé půlky jsme šli s tím, že to jdeme otočit. Ale hned chvíli po začátku jsme dostali gól na 2:0 kde jsme nezareagovali na situaci z autoveho vhazování. To nám vzalo trochu vítr z plachet do 66. Minuty, kdy jsme snížili na 2:1 krásnou akcí z boku a za par minut identicky vyrovnali na 2:2. V tu chvíli už jsme měli psychickou výhodu a věřil jsem ze zápas otočíme. Kluci dřeli a zasloužíme pochvalu, že jsme to nevzdali.

Nechci jmenovat nikoho individuálně, všichni podali opravdu skvělý výkon. Ale vyzdvihl bych Ondru Makiše, ze i přes bolest nastoupil do zápasu a nechal tam vše.

Hodnocení: Jan Zádrapa (FC Sparta Brno)

FC Sparta Brno
Jindřich Stehlík (hráč): Do Boskovic jsme jeli s tím, že se nám s nimi historicky moc nedaří a chtěli bychom to změnit. První poločas byl z obou stran opatrný bez vetší šancí, kdy jednu z ojedinělých šanci domácí proměnili. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že necháme Boskovice hrát a budeme vyrážet do protiútoku. Bohužel jsme opět inkasovali, ovšem během deseti minut jsme zápas dokázali otočit a poté dovést do vítězného konce