26.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Libčany potrápily Polici

9

Lídr souteže ve 26. kole zajížděl do Libčan, které hlavně doma umí být velmi nejpříjemným soupeřem pro každé mužstvo. To pocítili i svěřenci Pavla Vacha o jejíchž výhře rozhodl až v závěru střídající Matějka.

Dvě branky v první půli

Na první branku čekali diváci do 10. minuty, kdy vybojoval míč Petřík, posunul ho na Korenčíka, který skrytou střelou zaskočil Vlka. Polici se podařilo srovnat ještě do poločasu, když ve 33. minutě Havrda parádním centrem našel France a ten střelou do protipohybu překonal Tošovského.

Ani druhé vedení domácí neudrželi

I do druhé půle vstoupili lépe domácí, když Havrda parádním centrem našel hlavu Čiháka a ten zvýšil na 2:1. Police ale i v Libčanech ukázala velkou kvalitu a sílu, když se ji podařilo zápas otočit. Nejprve v 78. minutě na 2:2 zvyšoval Oskar Fotr a v 81. minutě dokonal obrat střídající Matějka.

Spartak Police nad Metují
Milan Hejnyš, vedoucí mužstva: Dnešní utkání nám nevyšlo herně, ovšem síla týmu rozhodla o zisku veledůležitých bodů. Konečně Jakub Matějka netrefil auto na parkovišti, ale síť domácí branky.