23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Moravské Budějovice B doma jasně přehrály Studenec

16

V záchranářském souboji mezi rezervou Moravských Budějovic B a Studencem vyšel lépe domácím, kteří díky dobré první půli zvítězili 5:0

Domácí rozhodli již v první půli

Další záchranářský zápas tentokrát o „šest bodů“ zvládla domácí benfika s přehledem a už v 5. minutě Kodajek po narážečce s Nguyenem střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre utkání -1:0. Další šanci měl po trestném kopu Svoboda

Nguyen, ale trefil pouze brankáře. Chuť si spravil o minutu později, když zakončoval útok J. Bendy a přesný centr před branku v podání Fedry. Další tutovku měl na kopačce Liška, ale netrefil branku. A tak se opět trefil Nguyen, který prostřelil brankáře po centru J. Bendy. Další branku utkání přidal střelou na vzdálenější tyč Svoboda po přihrávce Nguyena a poločasovou střelnici domácích zakončil pátou brankou J. Benda.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Druhý poločas upadl do podprůměru. Domácí si sice vytvářeli další gólové šance, ale nechali vyniknou hostujícího brankáře. Ten vytáhl zázračný zákrok po hodině hry při tutovce Svobody a na svém místě byl i při šancích střídajících Boudného a

O. Hazy. Když už ho střelou za velkým vápnem překonal Mateo Premar,  pomohla mu dobře postavená tyčka. Důležité pro Moravské Budějovice B bylo, že všechny body zůstaly na domácí půdě. Po nepříliš povedeném podzimu se zdá, že Moravské Budějovice B se sestupu vyhnou.

SK Moravské Budějovice B
Domácí fanoušek: Záchranářský zápas tentokrát o „šest bodů“ zvládla domácí benfika. Důležité je, že všechny body zůstaly doma.

M. Novák [-] - F. Nguyen [-] (55. M. Kundrum [-] ) , O. Kvapil [-] (55. O. Haza [-] ) , J. Kodajek [-] , J. Benda [-] , K. Svoboda [-] (65. F. Haza [-] ) , M. Premar [-] , O. Fedra [-] (65. L. Jenerál [-] ) , M. Premar [-] , D. Kudrna [-] , J. Liška [-]