25.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Litohoř doma remizovala s Opatovem

14

Litohoř která bojuje o záchranu doma dokázala z Opatovem remizovat 1:1. Jestli to bude bod cenný nebo ztracený se ukáže až v posledních třech kolech

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Domácí Litohoř přivítala na své půdě soupeře z Opatova. Zápase hrát za velmi příjemného fotbalového počasí. Domácí vstoupili do utkání s cílem potvrdit venkovní výhru i na domácí půdě.To se začalo dařit , když po pravé straně zatáhl míč Krejča a přesnym centrem našel Kosmáka, ten umístěnou střelou na hranici šestnáctky nedal hostujícímu brankáři šanci a bylo to 1-0. Hosté moc šancí neměli, hrozili pouze ze standartních situací a tak po rohovém kopu v 18. minutě Malík hlavičkou z malého vápna vyrovnal na 1-1. Ve zbytku poločasu již žádná branka nepadla, a tak byli diváci zvědaví jestli ve druhé půli urvou domácí důležitou výhru která by znamenala velkou šanci na záchranu v soutěži.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Ve druhé půli měl Novotný v 55. minutě tutovku, ovšem selhal při zakončení. Po celý druhý poločas byli domácí mírně lepší a byl to opět Novotny, který z vápna trefil tyč hostující branky. A tak utkání nakonec skončilo dělbou bodů. Opatov tak s největší pravděpodobností definitivně zachránil příslušnost ve třetí třídě i na příští sezónu. Litohoř však ještě budeme muset ve zbytku sezóny zabojovat, aby odvrátili návrat o patro níže. Příštím kole to budou mít velice složité, protože zajíždí na půdu druhého Mohelna. Opatov pak čekají doma Jaroměřice, které také mohou být v klidu.

Mrzí mě že jsme nedokázali na domácím hřišti vyhrát,šance jsme na to měli.Musíme se soustředit na poslední dvy domácí zápasy,protože z Mohelna s bodami nepočítam,pořád máme záchranu ve vlastních rukách

TJ Litohoř
Z. Kapinus [-] - P. Šindelář [-] , T. Krejča [-] , D. Černý [-] , D. Puchnar [-] , T. Kosmák [-] , T. Kašík [-] (45. R. Finda [-] ) , M. Novotný [-] , O. Kostka [-] , K. Svoboda [-] , P. Obrdlík [-] (35. L. Dolanský [-] )

FK Opatov
R. Kšír [-] - Z. Daniel [-] , J. Horáček [-] , M. Malík [-] , R. Pokorný [-] , M. Čurda [-] , F. Šinkovský [-] , J. Doležal [-] , M. Kravka [-] , M. Kšír [-] , J. Tekal [-]

ŽK: 24. P. Obrdlík , 52. T. Kosmák , 70. L. Dolanský - 26. F. Šinkovský . ČK: 87. L. Dolanský .
Hráči zápasu: T. Kosmák - M. Malík .
Počet diváků: 53. Rozhodčí: SEDLÁK Pavel - DOLANSKÝ Ladislav (N), WASSERBAUER Silvestr (N).