15.kolo, Jihomoravský | Brno - město | III. třída , 2015-2016

--

--

Gólový zápas ozdobily dva hattricky

0

V 15. kole los proti sobě postavil týmy Bílovic a Kohoutovic B. Zápas to byl pohledný pro oko diváka. O to se postarali především domácí Ladislav Helán a hostující Radim Heindl, kteří dali oba hattrick.

Opatrný začátek

V Bílovicích se nevyhrává. To ukazují v této sezoně hráči Bílovic, kteří doma našli pouze jediného přemožitele. První poločas tohoto střetnutí se hrál celkem opatrný fotbal, kde si hlavně hráči Kohoutovic zvykali na neobvykle malé hřiště. Proto rychle museli změnit taktiku z nákopů za obranu na rychlé kombinace po zemi, ale na toto doplatili, kdy se nehlídaný Ladislav Helán dostal za obranu a otevřel skóre zápasu - 1:0. Kohoutovice ještě do poločasu dokázaly vyrovnat, kdy Radim Heindl po individuální akci hezky přeloboval brankáře - 1:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin

Gólová show dvojice Helán - Heindl

I přes to, že Bílovice 2. poločas nezačaly aktivněji, tak se dokázaly dostat v 52. minutě do vedení brankou nikým nehlídaného Petra Valouška. - 2:1. O 2 minuty později se úplně sám ocitl Ladislav Helán a zvýšil na 3:1. Kohoutovice se nevzdávaly a po centru se k míči dostal Radim Heindl, který si obešel brankáře a přidal na své konto další pěkný gól - 3:2. V 64. minutě dostal Radim Heindl přihrávku od Marčíka a svoji individuální akci zakončil brankou z hranice šestnáctky na vzdálenejší tyč, a tak dovršil svůj hattrick - 3:3. Hosté se dostali poprvé do vedení v 81. minutě, kdy odražený míč stihl nejlépe Jakub Ohniště a zakončil přesně do odkryté brány. - 3:4. Poté Kohoutovice zalezly a bránily. Právě to se jim stalo osudným v 89. minutě, kdy Bílovice dobře rozehrály rohový kop a nejvýše se vyšplhal domácí Ladislav Helán a i on si připsal hattrick na své konto. - 4:4.

Tatran Kohoutovice B
Jakub Ondra (hráč): Dopředu jsme hráli dobře, akorát to chtělo v určitých situacích více střílet a zlepšit přesnost nahrávek. Co se týče hry dozadu, tak tam už to bylo horší. Málo důrazu a poměrně často špatně obsazení hráč. Ale celkový výkon bych hodnotil dobře.

TJ Sokol Bílovice nad Svitavou
M. Křivka [-] - J. Lošťák [-] , J. Procházka [-] , M. Havlín [-] (46. P. Král [-] ) , P. Šerák [-] , P. Valoušek [-] , L. Helán [-] , P. Kapitán [-] , B. Hloušek [-] , J. David [-] , M. Hloušek [-]

K. Marčík [-] - R. Heindl [-] , T. Serba [-] , J. Ohniště [-] , J. Kvasnička [-] , J. Ondra [-] , J. Labuda [-] , P. Pospíšil [-] , J. Černoušek [-] , M. Zezula [-] , D. Duran [-]

ŽK: 85. L. Helán .
Místo: Dolice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KUCHAŘ Michal - PHAM Patrik, KYPR Jan.