Generálka Tatranu Rakovník gól nepřinesla

0
Rakovník - V generálce na divizní jarní část změřili fotbalisté Tatranu síly s účastníkem Divize C Přední Kopaninou. V utkání dominovaly defenzivy, a tak diváci gól neviděli.

TJ Tatran Rakovník - FC Přední Kopanina 0:0 (0:0)

V posledním přípravném utkání před jarní částí divize sehrál Tatran (divize B) generálku s Přední Kopaninou (divize C). Zápas se odehrál na dobře připravené přírodní trávě, na které se oba celky po zimní pauze představily vůbec poprvé.

Prvních pětadvacet minut bylo ve znamení domácích fotbalistů, kterým ale chyběla překvapivější finální přihrávka, kterou by překonali hostující obranu a měli tak šanci ke skórování. Největší příležitost měli hosté, kterým se po závaru po standartní situaci podařilo nastřelit břevno.

Druhý poločas přinesl příchozím divákům vyrovnaný fotbal. V jeho úvodu se dostali do mírného tlaku hosté, ale ani oni si vyloženou šanci nevypracovali. V 63' vysunul Mařík krásnou kolmicí P. Kučeru, který se vyhnul ofsajdové pasti a postupoval sám na brankáře. Bohužel pro domácí přeloboval jak brankáře Kopaniny, tak i jeho svatyni.

Další akce Tatranských taktéž branku nepřinesla. V 78' se dostal do samostatného úniku Schwendt po Vernerově kolmici, ale při snaze obstřelit vyběhnuvšího brankáře nastřelil pouze jeho tělo. V tomto utkání dominovaly obrany obou celků a jelikož se v zápase nic dalšího nestalo, tak se oba týmy musely spokojit s bezbrankovou remízou.

Tatran: Zach – Junek, Vecka, Bredler, Dratva – Rothe (68. Výborný), Verner, Mařík (57. Doupal), P. Kučera (68. Petrák) – Máče (68. Schwendt) – Dolák (57. Hradecký). Trenér: Pavel Mareš.

Tatran sehraje první jarní divizní utkání v sobotu 11. března od 10:15 na hřišti TJ Sokola Libiš, který je v tabulce na posledním místě.