Chtěli bychom vyhrát okres i pohár, přeje si trenér fotbalových Myslkovic

0

/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Myslkovic se pilně připravují na nový ročník MACRON okresního přeboru Tábor, který pro ně začíná v sobotu 26. srpna od 17 hodin zápasem ve zhruba 13 kilometrů vzdálené Vlastiboři. A svěřenci trenéra Otakara Trtíka v sobotu odehráli svoje druhé přípravné utkání, ve kterém na domácím hřišti přivítali Sepekov, účastníka jedné ze skupin I. B třídy.

Hosté, pro které se jednalo o generálku na nový ročník nejnižší krajské soutěže, na útulném stadionku v Myslkovicích potvrdili roli favorita a zvítězili 2:1. Myslkovičtí, druhý nejlepší tým okresního přeboru z minulé sezony, ale svou kůži nedali lacino. Po prvním poločase dokonce vedli 1:0, když Jiří Šmídmajer potrestal chybu gólmana soupeře. Sepekov ovšem ve druhé půli přitlačil na pilu, po rohovém kopu nejprve vyrovnal a záhy vstřelil i vítězný gól.

„V prvním poločase jsme hráli docela dobře. Myslím si, že jsme byli Sepekovu vyrovnaným soupeřem a dokonce jsme se dostali do vedení. Ve druhé půli už bylo znát, že nám trošku docházely síly, protože jsme teď měli celkem náročné tréninky. K tomu se nám během hry zranili tři důležití hráči na klíčových postech stopera, středního záložníka a levého obránce," posteskl si trenér Myslkovic Otakar Trtík.

Z porážky v přípravě nad papírově silnějším soupeřem, který si v sobotním utkání na hřišti v Myslkovicích vytvořil více brankových příležitostí, a nakonec po zásluze zvítězil, si ale jednašedesátiletý kouč těžkou hlavu nedělá. Zápasy, na kterých bude záležet, přijdou až od posledního srpnového víkendu. A od toho se odvíjí i cíle a přání myslkovického trenéra „Přáli bychom si, hlavně kvůli dvěma hráčům, kteří tu jsou už dlouho, abychom letos vyhráli okres a potřetí v řadě získali táborský pohár (Bernard Cup OFS Tábor)," prozradil Trtík.

Autor: Martin Mangl