Domažličtí deklasovali Klatovy, ale nestačili na Sokolov. Benátky si připsaly další remízu a Dobrovice roznesla juniorku Mladé Boleslavi

0

Další zajímavé výsledky nabídla příprava třetiligových klubů. Osm gólů inkasovaly Klatovy od Domažlic i juniorka Mladé Boleslavi od Dobrovice.

FK Baník Sokolov – TJ Jiskra Domažlice 3:1 (0:1)

Branky: 57. Přeučil, 72. Vávra, 85. Hlavatý – 15. Došlý.

Druholigový tým trenéra Pavla Vrby vyzkoušel Jiskru v přípravě a uspěl. Ačkoliv se Jiskra dostala do vedení, druholigový soupeř nastoupil do druhého poločasu lépe a dokázal skóre otočit.

Sestava Sokolova:

1. poločas: Belaň – Mejdr, O. Ševčík, Mráz, Čermák – Machek, Hlavatý – Rychnovský, Glaser, Vávra – A. Ševčík.

2. poločas: J. Dvořák I. – Vaněček, Tůma, Mráz (60. O. Ševčík), Končal – Machek (60. Hlavatý), J. Dvořák II. – Kosak, Glaser (60. Vávra), Přeučil – F. Dvořák.

Sestava Domažlic: Šiman - Blažek, Hájovský, Bauer, Mlynařík - Došlý, Braun, Mužík, Vais, Pfeifer – Hejda. (Střídali: Švihořík, Teršl, Roubal, Buršík, Boček, Bezdička, Beránek, Nazar, Ungr.)

SK Benátky nad Jizerou – Vysoké Mýto 1:1 (1:0)

Branky: 45. Skuhravý – 61. Kopřiva.

Svůj třetí přípravný zápas odehrály Benátky proti dalšímu týmu z divize. Ve středu 24. ledna si zahrály proti Vysokému Mýtu a podobně jako s Čáslaví remizovali. Změnilo se pouze skóre, když Benátky neudržely vedení z prvního poločasu.

Sestava Benátek: Straka (46. Levíček) – Tvrzník, Skuhravý, Horák, Sudek – Kocourek (46. Zörkler), Munzar (30. Mařík), Hakl, Knobloch (65. Munzar), Bulíř – Synek (46. Taneček)

FK Mladá Boleslav U21 – FK Dobrovice 1:8 (1:3)

Branky: Košek - Schubert 2x, Volf 2x, Žaloudek, Kostka, Soběslav, Sedláček Michal.

Pořádnou kanonádu si užila Dobrovice. Oproti jiným konkurentům z ČFL si zahrála s juniorkou Mladé Boleslavi a tu řádným způsobem deklasovala. I když prohrávala 0:1, brzo se vzchopila a postupně dostala do brány soupeře osm balonů.

FK Dobrovice 1. poločas: Dědek – Novák, Soběslav, Sedláček Marek, Tvaroha -   Fotr, Krystan, Žaloudek, Tomašov - Schubert - Miškovský.

FK Dobrovice 2. poločas: Bartoš – Tuma, Soběslav, Routek, Pelyak - Jakubec, Osvald, Sedláček Michal,Tomašov, (70. Fotr) - Kostka - Volf.

TJ Jiskra Domažlice – SK Klatovy 8:2 (7:0)

Branky: 15. a 45. Vais, 33. a 39. Došlý, 37. a 42. Hejda, 35. Pfeifer, 76.Bezdička – 82. Marek, 86. Szedmák.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.