Vřesina utrpěla na vlastním hřišti drtivou porážku

0
Jednoznačný výsledek pro hostující Vratimov, který tak dokázal, že dovede předvést nadstandardní výkon i venku.
Těžko říct, zdali byl domácí tým na svém území pod větším tlakem, ale prakticky po celý zápas domácí působili zakřiknutě, a i když si dovedli nějaké šance vytvořit, nedovedli se vyrovnat kvalitě soupeře. Ten exceloval jak ve hře, tak ve standardních situacích a díky nim si dovedl ve druhém poločase vytvořit až čtyř gólový náskok, byť to zpočátku druhého poločasu vypadalo, že by se mohlo jednat o dramatičtější podívanou. Domácí se vrátili do zápasu díky gólu Strohalma, jenže kvůli hrubým chybám nakonec dali hostům prostor k vyloženým šancí, jenž soupeř bezesporu trestal. Konečné korigování výsledku na 2:5 Vřesinu nijak nepotěšilo, a tak je jasné, že do dalšího zápasu budou muset zlepšit spoustu věcí. Nutno dodat, že domácí stále postrádají čtyři klíčové hráče ze základní sestavy, takže se i tento fakt mohl na jejich výkonu podepsat.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.