Úspěšný roh přinesl Brušperku tři body

0
Domácí Brušperk nakonec uhrál těžký zápas s Dolním Benešovem
V prvním poločase byla vidět jasná převaha domácích, ovšem žádné výsledky jaksi nepřicházely. Až potom, co se povedlo dát Šilákovi gól, byli domácí na koni a úvodní ostych z nich definitivně spadl. Domácí trefili dvakrát břevno, takže ke konci prvního poločasu mohli klidně vést i o tři góly. Ve druhé půli domácí trošku zaspali, na herní euforii a přímočarou útočnou hru z prvního poločasu úplně nenavázali, a díky aktivitě hostů se nakonec pískala proti domácím penalta, která byla neomylně proměněná. Na samém konci však rozhodla nevinná standardní situace a po ukázkově zahraném rohu rozhodl Klimša o konečné výhře domácích 2:1.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.