Řepiště se povedlo napravit nezdar z posledního zápasu, a nakonec spolehlivě zvítězili

0
Na góly chudý první poločas byl nakonec vynahrazen krasojízdou domácích ve druhé půli, vzešlo z toho vítězství 3:0.
Po bezgólovém poločase, ve kterém byli domácí viditelně lepším týmem, ovšem nedařila se jim vůbec tvorba hry a do na první pohled neprůstupné obrany Jakubčovic se dostávalo hodně těžko. Řepišti však pomohla přestávka a tým viditelně vyburcovaný svým trenérem se nakonec dovedl prosadit. Kladl se značně větší důraz na koncovku a díky tomu se nakonec domácím povedlo obranu hostů rozebrat a vstřelit tři góly. Jakubčovice určitě předvedli úctyhodný výkon, ovšem na skvěle připravené domácí to nestačilo.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.