HRÁČ KOLA: Po 5 letech vstřelil Tomáš Růžička gól a hned mu to vyneslo ocenění hráče kola

0

Tomáš Růžička napodobil svého spoluhráče z Lysé Josefa Pavliše, který aknetu vyhrál minulý týden. Stupně vítězů nám ovládli hráči Lysé, kteří zásluhou Ondřeje Poborského a Lukáše Nováka obsadili druhé repsektive třetí místo.

S celkovým počtem 43% hlasů dokázal ovládnout anketu 19. kola Tomáš Růžička. Sám tedy může v příštím kole pomoci Lysé završit "HATTRICK" v podobě tří výher této ankety v řadě. Na druhém místě skončil již avizovaný Ondřej Poborský, který získal 19% hlasů. Trojici poté uzávírá jejich spoluhráč Lukáš Novák, který obdržel 15% hlasů. Hráči Lysé zatím vládnou tomuto hlasování a uvidíme jestli se jim podaří udržet nastavený standard i v příštím kole.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.