Drahanovice kopali penaltu, kterou Miroslav Bartl neproměnil, bylo to veliké gesto Fair-Play ...

0

Bylo, stejně jako posledních pár dnů, opět tropické teplo. TJ Sokol Drahanovice vyhrál, a to až na penalty.

Trenér mírně pozměnil od minule sestavu na hřišti, a Drahanovice nastoupily se čtyřmi obránci.

V neděli 20. srpna 2023 se na hřišti potkali TJ Sokol Drahanovice - TJ Sokol Dlouhá Loučka.

TJ Sokol Drahanovice - TJ Sokol Dlouhá Loučka 1:1 (1:0) (PK:3:2)

Bylo, stejně jako posledních pár dnů, opět tropické teplo. TJ Sokol Drahanovice vyhrál a to na penalty.

Trenér mírně pozměnil od minule sestavu na hřišti, a Drahanovice nastoupily se čtyřmi obránci.  Chtěli tak eliminovat jejich nejlepšího hráče, kapitána. Záměr se podařil. Ze začátku zápasu, někdy v 10. minutě Drahanovice kopali penaltu, kterou Miroslav Bartl neproměnil, bylo to veliké gesto Fair-Play. Rozhodčí odpískal penaltu, ale jak faulující brankář Loučky, tak Mirek Bartl, byli přesvědčeni, že to penalta neměla být. Rozhodčí už to měnit odmítl a tak to Mirek Bartl schválně kopl mimo.

Ve 30. minutě byla další penalta, tentokrát ji kopal Tonda Kment. Tonda ji proměnil. Faul to byl opět na kapitána Drahanovic. Pak až do poločasu žádný gól nepadl.

Z kraje druhého poločasu se kopala penalta proti Drahanovicím. Šlo o zbytečný faul. Penaltu kopal kapitán Loučky, netrefil, penaltu neproměnil. V druhé půli si Drahanovice vypracovali několik šancí. Mirek Bartl se dožadoval další penalty, ale rozhodčí ji ignoroval a hostující brankář se k faulu na Mirka Bartla nepřiznal. V 67. minutě hosté vyrovnali, když gól vstřelil kapitán Pavel Smékal. Ke konci zápasu měl ještě velkou šanci za Drahanovice Dušan Černohous, když šel sám na brankáře, ale bohužel trefil pouze gólmana. Pak následovaly penalty a díky penaltám pak Drahanovice vyhráli.

Sestava Drahanovice

Lukáš Dopita - Dušan Černohous, Radim Bednář, Ondřej Bednář, Michal Kosina - David Stříž, Jiří Navrátil, Antonín Kment, Michal Prucek - Miroslav Bartl, Tomáš Prucek

Střídali: Michal Kamínek - hrál, Radek Lutonský - hrál, Stanislav Kouřil

V zápase museli střídat Tomáš Prucek. Radim Bednář

Branky: 30. minuta Antonín Kment z penalty (1:0) - 67. minuta Pavel Smékal (1:1)

Rozhodčí: Vysloužil Petr - bývalý ligový rozhodčí

Asistenti rozhodčího: Čapka Šimon, Pekař Adam

Hlavní pořadatel: Marek Kryl

Vedoucí mužstva: Aleš Hradecký

Trenér: Tomáš Tisoň

Asistent trenéra: Marek Kment

Kapitán mužstva: Miroslav Bartl

Počet diváků: 140 diváků dle zápisu rozhodčího

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.