3. Kolo poháru, porážka Realu až po penaltach

0

Ve 3. kole poháru Sedliště narazilo na Real Lískovec, velmi zajímavý souboj dospěl až do penaltového rozstřelu.

3. Kolo poháru

Oproti předchozímu utkání se střelci začali prosazovat hned v prvním poločase. Nejdříve se prosadil Žurovec (0:1), na jehož branku Sedliště odpovědělo po půlhodině utkání dvěma góly během pěti minut. Nejdříve se prosadil Prysakar a na 2:1 zvyšoval Dominik Gwozdz. První půli domácí tak vyhráli 2:1. Do druhého poločasu hosté vstoupili nekoncentrovaně a hned z prvního útoku srovnal Pitucha. Lískovec se snažil rozhodnout o vítězi, ale zahazoval i ty nejvyloženější šance. Ze střelců se již nikdo nedokázal prosadit a tak o postupujícím do dalšího kola rozhodovaly penalty. Domácí prokázali pevnější nervy a všechny penalty proměnily (Mojžíšek, Sekanina, Prysakar, Merta, T. Hammer), kdežto jeden z Lískoveckých exekutorů nastřelil tyč. Sedliště se dostalo tak do semifinále, kde je čekaly Fryčovice, hrající jičínskou skupinu 1.B třídy.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.