Hráčem 7. kola, 1.B třída sk. G, se stává...

Datum kola: 30.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Tomáš Jiřička

49%

Hráčem 7.kola 1B. třídy, skupiny o udržení, se stal Tomáš Jiřička z klubu FK Dolní Kalná. Jeho rychlost, střelecká potence, pohyb po hřišti, neskutečný hlad po gólech, to byl pro Valdické hráče neřešitelný problém. Při střídání deset minut před koncem mu vestoje aplaudovalo 150 diváků, i z řad hostujících….

S Tomášem Jiřičkou Vám v nejbližší době přineseme rozhovor

2. Kryštof Staněk 22%
3. Adam Kracík 11%

0

Na druhém místě skončil Kryštof Staněk z klubu FK Chlumec nad Cidlinou B. Vynikající výkon podal tento mladý záložník Chlumce. A to už měl v nohách dva těžké víkendové zápasy za Áčko i za dorost.

Třetí příčku obsadil Adam Kracík z klubu TJ Sokol Kunčice nad Labem. Adam byl jako pevná skála, o kterou se rozbíjely útoky hostí z Kopidlna. I když hrál jeho tým celý druhý poločas o deseti hráčích, i tak obrana vedená Adamem, hostům nedovolila ani jednou skórovat.

Na další hlasování o hráče kola se můžete těšit od pondělí 9.5. do středy 11.5. do 11:59 hod.