Hráčem 16. kola, IV. třída sk. C Zlín, se stává...

Datum kola: 21.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

0

Máme zde výsledky hlasování o Hráče 16. kola zlínské IV. třídy skupiny C. Tentokrát vyhrál naši anketu fotbalista Horní Lhoty Adam Ščuglík, který se výborným výkonem podílel na výhře svého týmu nad Mirošovem. Na druhém místě skončil zkušený středopolař Bohuslavic nad Vláří Miroslav Šebák, který proti Smolině proměnil penaltu. Na třetí příčce se pak umístil  hráč B týmu Nedašova - Jiří Fojtík. V tomto kole fanoušci hráčům poslali celkem 388 hlasů! Děkujeme za Vaše hlasy.... Koncem týdne redakce portálu www.fotbalunas.cz přinese s vítězem další rozhovor..