Hráčem 25. kola, IV. třída sk. A Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 28.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Václav Čihák

46%

Hráčem 25.kola se stal Václav Čihák z klubu TJ Sokol Lhota pod Libčany. Vašek nastoupil až do druhého poločasu a byl to obrovský rozdíl, když předtím nehrál. Lhota měla nejednou víc ze hry a zápas otočila. Vašek navíc proměnil dva pokutové kopy.

S Václavem Čihákem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor

2. Jiří Skalický 20%
3. Patrik Kolakovský 10%

0

Druhé místo obsadil Jiří Skalický z klubu SK Smiřice B. Jirka podal v zápase se Lhotou velice dobrý výkon. V závěru prvního poločasu poslal svůj tým do vedení brankou na 2:1.

Na třetí příčce se umístil Patrik Kolakovský z klubu AFK Probluz. Proti Černilovu to byl Patrikův zápas. Čtyři góly dal, na jeden nahrál a minimálně další tři mohl ještě zařídit.

Na další hlasování o hráče kola se můžete těšit za týden od pondělí 6.6. do středy 8.6. do 11:59 hod