Hráčem 3. kola, IV. třída sk. B Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 22.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Daniel Sirůček

53%

Z naší ankety ve IV.B.třídě vyplývá, že čím víc hlasů pošlou fanoušci všech týmů, tak tím více hlasů pošlou fanoušci Klamoše. Je to tak, opět vyhrál hráč Klamoše a to Daniel Sirůček. Klamoš odehrála nešťastné utkání v Červeněvsi, kde vysoko prohrála. Daniel v tomto zápase podal výborný výkon, který mu od fanoušků přinesl víc než polovinu hlasů.

S Danielem Sirůčkem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor.

2. Filip Kmínek 16%
3. Ondřej Karabinoš 16%

0

Na druhém místě se umístil Ondřej Karabinoš z Kobylic. Ondra podal výborný výkon ve velice dramatickém zápase, kde jeho tým hostil Lužec. V posledních třech minutách padly tri góly. Zápas rozhodla až branka v 91.minutě, kterou domácí Kobylice vyhrály 3:2.

Zápas Červeněvse s Klamoší, zaujal fanoušky nejvíc. Protože na třetím místě se umístil hráč Červeněvse Filip Kmínek. Filip dal v tomto zápase dva góly a byl hlavním strůjcem vysokého vítězství nad Klamoší.

Další hlasování nás čeká opět za týden, od Pondělí 31.8. až do Středy 2.9. do 11:59