Václav Huml
2023-2024
Číslo hráče | 32 |
Pozice | Brankář |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2023-2024 | SK Slavoj Osek |
2019-2020 | FK Komárov |
2018-2019 | SK Slavoj Osek |
2018-2019 | FK Komárov |
2015-2016 | SK Slavoj Osek |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Osek - Nižbor 1:3 (0:0) 18.05. 14:00 -
Tlustice B - Osek B 6:1 (3:0) 12.05. 14:00 -
Drozdov B - Osek B 6:3 (2:0) 22.10. 12:30 -
Neumětely B - Osek B 12:0 (6:0) 08.10. 13:00 -
Osek B - Žebrák B 4:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Rpety - Osek B 4:3 (2:3) 10.09. 14:00 -
Osek B - Libomyšl 2:5 (2:2) 03.09. 17:00 -
Osek - Březová 1:0 (0:0) 03.09. 14:00 -
Karlštejn - Komárov B zrušen -
Loděnice B - Komárov B zrušen -
Újezd - Komárov B zrušen -
Broumy - Komárov B zrušen -
Komárov B - Zaječov B 4:0 (1:0) 11.06. 14:00 -
Komárov B - Drozdov B 6:0 (4:0) 28.05. 14:00 -
Komárov B - Újezd B 2:1 (2:0) 09.04. 14:00 -
Tlustice B - Komárov B 5:1 (2:0) 03.04. 13:30 -
Komárov B - Tlustice B 5:1 (2:0) 06.11. 14:00 -
Zaječov B - Komárov B 2:0 (1:0) 30.10. 11:00 -
Drozdov B - Komárov B 0:6 (0:2) 16.10. 15:30 -
Neumětely B - Komárov B 2:6 (1:2) 10.10. 13:00 -
Rpety - Komárov B 1:1 (1:0) 26.09. 13:30 -
Březová - Komárov B 1:3 (1:1) 11.09. 14:00 -
Žebrák B - Komárov B 1:9 (1:5) 05.09. 14:00 -
Újezd B - Komárov B 1:7 (0:5) 29.08. 14:00 -
Hýskov - Komárov B 4:1 (1:1) 03.10. 13:00 -
Osek - Komárov B 5:2 (2:1) 20.09. 16:30 -
Komárov B - Zadní Třebaň 2:2 (1:0) 12.09. 14:00 -
Praskolesy - Komárov B 3:6 (2:3) 05.09. 14:00 -
Komárov B - Podluhy 0:2 (0:1) 29.08. 14:00 -
Újezd - Komárov B 6:2 (3:1) 22.08. 17:00 -
Všeradice - Komárov B 3:1 (2:1) 09.11. 14:00 -
Praskolesy - Komárov B 1:1 (1:1) 26.10. 11:30 -
Broumy - Komárov B 2:1 (2:1) 13.10. 15:30 -
Komárov B - Osek 1:4 (1:1) 28.09. 14:00 -
Hudlice - Komárov B 1:0 (0:0) 22.09. 16:30 -
Komárov B - Hýskov 5:1 (4:0) 31.08. 14:00 -
Mořina - Komárov B 2:2 (0:2) 25.08. 17:00 -
Komárov B - Hostomice 2:0 (1:0) 18.08. 14:00 -
Osek B - Libomyšl 7:6 (6:4) 01.06. 14:00 -
Tlustice B - Osek B 9:0 (5:0) 19.05. 14:00 -
Loděnice B - Osek 6:3 (2:2) 05.05. 17:00 -
Běštín - Osek B 6:1 (4:1) 05.05. 14:00 -
Rpety - Osek B 11:0 (5:0) 21.04. 14:00 -
Osek B - Chaloupky 2:4 (0:2) 13.04. 13:30 -
Újezd B - Osek B 2:1 (0:1) 07.04. 13:30 -
Beroun B - Komárov B zrušen -
Komárov B - Trubín zrušen -
Drozdov - Komárov B zrušen -
Komárov B - Cembrit Beroun zrušen -
Chyňava - Komárov B zrušen
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
24.minuta | Žlutá karta | |
Červená karta | ||
64.minuta | Žlutá karta | |
67.minuta | Žlutá karta | |
26.minuta | Žlutá karta |