Šnajdr Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chlumec C - Nepolisy 1:1 (1:1) 13.04. 10:15 -
Javornice - Č. Meziříčí 2:4 (0:2) 06.04. 13:30 -
Rudník - Cidlina B 1:4 (1:0) 20.05. 17:00 -
Velichovky - Malšovice 5:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Kopidlno - Kosičky 8:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Trutnov B - Třebechovice 3:2 (1:0) 16.04. 16:30 -
Lokomotiva - Broumov 2:1 (1:0) 18.03. 16:00 -
Žibřidice - Chrastava 1:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Kalná - Kobylice 5:1 (2:1) 22.10. 15:00 -
Úpice - Skřivany 1:2p. (0:1) 08.10. 15:30 -
Nové Město - Třebechovice 3:2 (2:2) 24.09. 16:30 -
Lokomotiva - Náchod B 1:2 (1:0) 10.09. 16:30 -
Nový HK - Třebechovice 4:0 (3:0) 03.09. 10:30 -
Stěžery - Nový HK 3:4 (2:1) 27.08. 17:00 -
Kunčice - Trutnov B 3:2p. (1:1) 06.08. 17:00 -
Žacléř - D. Králové B 0:7 (0:1) 11.06. 14:00 -
Skřivany - Žacléř 5:1 (2:0) 04.06. 17:00 -
Nepolisy - Broumov 1:3 (0:1) 21.05. 17:00 -
Solnice - Broumov 4:0 (1:0) 08.05. 17:00 -
VTJ Rapid - Kamenice 2:2 (1:1) 01.05. 17:00 -
Smiřice - Opočno 0:5 (0:2) 30.04. 17:00 -
Nepolisy - Týniště 0:7 (0:2) 23.04. 17:00 -
Třebechovice - Lokomotiva 3:0 (0:0) 26.03. 15:30 -
Roudnice - Nepolisy 9:0 (3:0) 12.03. 14:30 -
Týniště - Broumov 9:1 (4:0) 06.11. 13:30 -
Třebechovice - Solnice 1:2 (1:2) 31.10. 14:00 -
Lokomotiva - Trutnov B 1:2 (0:2) 16.10. 14:30 -
Miletín - St. Paka 3:2p. (1:0) 26.09. 15:30 -
Náchod B - Broumov 0:2 (0:2) 12.09. 16:30 -
Skřivany - Kalná 7:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Úpice - Skřivany 2:1 (1:1) 14.08. 17:00 -
Trutnov B - Třebechovice 2:1 (1:0) 08.08. 17:00 -
Hořice B - Lužany 3:2p. (1:2) 10.10. 11:30 -
N. Paka B - Miletín B 7:3 (4:0) 27.09. 10:00 -
Trutnov B - Náchod B 0:1 (0:1) 13.09. 16:30 -
Lužany - Robousy 2:6 (1:3) 12.09. 16:30 -
Kosičky - Meziměstí 4:0 (2:0) 15.08. 17:00 -
Č. Skalice - Solnice 4:1 (1:0) 17.11. 13:30 -
D. Králové B - Kobylice 3:4 (1:4) 03.11. 14:00 -
Kalná - Žacléř 5:2 (3:1) 19.10. 15:30 -
Kosičky - Předměřice 3:2 (1:0) 05.10. 16:00 -
Lípa - Opočno 1:4 (1:2) 21.09. 16:30 -
Žacléř - St. Buky 3:5 (0:3) 14.09. 17:00 -
Předměřice - Přepychy 5:6p. (4:2) 31.08. 17:00 -
Třebeš B - Meziměstí 5:0 (1:0) 18.08. 17:00 -
Kocbeře - D. Králové B 0:2 (0:0) 15.06. 14:00 -
Hostinné - Nepolisy 2:8 (1:1) 01.06. 17:00 -
Třebechovice - Opočno 7:0 (4:0) 04.05. 17:00 -
Nepolisy - D. Králové B 4:0 (3:0) 20.04. 17:00 -
Třemešná - Skřivany 4:0 (2:0) 06.04. 16:30