Reichl Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Voděrady B - Roveň 2:0 (2:0) 27.04. 17:00 -
Přepychy B - Velešov B 0:6 (0:4) 20.04. 17:00 -
Voděrady B - Křivice 3:3 (1:2) 13.04. 17:00 -
Čermná - Javornice B 2:4 (1:3) 28.10. 14:30 -
Přepychy B - Č. Meziříčí B 1:2 (0:2) 14.10. 13:30 -
Rokytnice - Vamberk B 0:4 (0:0) 07.10. 16:00 -
Velešov B - Javornice B 2:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Křovice - Voděrady B 1:2 (0:0) 09.09. 17:00 -
Vamberk B - Roveň 3:2 (2:0) 02.09. 17:00 -
K. Lhota - Přepychy 0:3 (0:0) 26.08. 17:00 -
Žďár - Křivice 3:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Javornice B - Slatina 2:3 (2:1) 10.06. 15:00 -
Labuť - Rokytnice 1:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
Rokytnice - Olešnice 4:2 (3:1) 06.05. 17:00 -
Přepychy - Dobré 3:10p. (0:0) 29.04. 17:00 -
K. Lhota B - Javornice B 2:1 (1:0) 08.04. 16:30 -
K. Lhota B - Domašín 3:1 (2:1) 08.10. 15:30 -
Křivice - Vamberk B 1:0 (1:0) 01.10. 16:00 -
Rokytnice - Solnice C 6:5p. (3:3) 17.09. 16:30 -
Častolovice B - Dobré 1:7 (0:1) 03.09. 17:00 -
Žďár - Častolovice B 1:2 (0:2) 27.08. 17:00 -
Přepychy B - Domašín 5:3 (1:1) 20.08. 17:00 -
Voděrady - Vamberk B 4:2 (2:1) 13.08. 17:00 -
Křivice - Voděrady 3:0 (1:0) 04.06. 15:00 -
Čermná - Domašín 7:1 (3:0) 21.05. 17:00 -
Domašín - Roveň 4:1 (1:0) 14.05. 17:00 -
Křovice - Labuť 1:2p. (1:1) 30.04. 16:30 -
Voděrady - Velešov B 2:1 (0:1) 23.04. 16:30 -
Křivice - Labuť 0:5 (0:3) 16.04. 16:00 -
Rokytnice - Č. Meziříčí B 4:2 (4:0) 02.04. 16:00 -
Roveň - Č. Meziříčí B 3:2 (1:2) 25.09. 15:30 -
Slatina - Javornice B 2:4 (2:3) 18.09. 16:00 -
Křivice - Velešov B 1:0 (1:0) 11.09. 16:30 -
Domašín - K. Lhota B 0:2 (0:2) 04.09. 16:30 -
Křivice - Vamberk B 1:3 (0:2) 29.08. 17:00 -
Stěžery B - Cerekvice 0:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
Roveň - Rokytnice 3:1 (0:1) 14.08. 17:00 -
Čermná - Javornice B 1:2p. (1:0) 10.10. 15:00 -
Olešnice - Javornice B 2:3p. (1:1) 26.09. 15:30 -
Voděrady - Vamberk B 3:2 (2:2) 19.09. 16:00 -
Rokytnice - Čermná 4:0 (2:0) 12.09. 16:30 -
Voděrady - Č. Meziříčí B 6:2 (3:1) 05.09. 17:00 -
Čermná - Častolovice B 4:1 (1:1) 22.08. 17:00 -
Žďár - Velešov 0:3 (0:1) 09.11. 14:00 -
Rasošky - Božanov 1:3 (1:1) 26.10. 14:30 -
Slatina - Čermná 5:1 (1:1) 12.10. 15:30 -
Domašín - Dobruška C 4:5 (3:1) 05.10. 16:00 -
Vamberk B - Solnice B 3:4 (2:2) 14.09. 17:00 -
Slatina - Lípa B 6:1 (2:0) 07.09. 17:00 -
Labuť - Petrovice 3:1 (0:1) 31.08. 13:00