Nývlt Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rudník - Libotov 6:1 (3:0) 30.03. 13:30 -
Ml. Buky - Poříčí 3:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
St. Rokytník - Kuks 0:5 (0:0) 08.10. 16:00 -
Rtyně - Volanov 1:1 (1:1) 07.10. 16:00 -
St. Buky - Strážné 4:0 (3:0) 24.09. 13:30 -
Třemešná - Podhůří 1:2 (0:0) 23.09. 16:30 -
Rtyně - Hajnice 3:5 (0:2) 13.09. 17:00 -
Žacléř - Volanov 2:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Ml. Buky - Třemešná 1:2 (1:1) 26.08. 17:00 -
Pilníkov - Žacléř 5:0 (3:0) 19.08. 14:00 -
Strážné - Vítězná 3:2 (2:1) 13.08. 17:00 -
H. Maršov - Prosečné 1:3 (1:1) 12.08. 14:00 -
Kocbeře - Hajnice 3:0 (2:0) 17.06. 14:00 -
Třemešná - Ml. Buky 5:0 (3:0) 20.05. 17:00 -
Ml. Buky - Hostinné 1:9 (0:4) 16.05. 17:30 -
St. Buky - Hajnice 2:5 (1:3) 06.05. 17:00 -
Mostek B - Lánov 4:3p. (2:2) 05.05. 18:00 -
Hajnice - Hostinné 9:0 (4:0) 29.04. 14:00 -
Žacléř - Vítězná 8:0 (3:0) 26.04. 17:30 -
Bernartice - H. Maršov 1:4 (0:1) 23.04. 14:00 -
Libeč - Vítězná 0:2 (0:2) 22.04. 17:00 -
Rtyně - Poříčí 5:2 (1:2) 08.04. 13:30 -
Radvanice - Kalná B 3:8 (3:2) 07.04. 16:00 -
Třemešná - Vítězná 6:5 (2:2) 12.11. 10:30 -
Ml. Buky - Třemešná 0:3 (0:1) 22.10. 15:00 -
Rtyně - Hajnice 2:3 (0:3) 15.10. 15:00 -
Ml. Buky - Volanov 1:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Rtyně - Ml. Buky 2:3p. (1:0) 01.10. 16:00 -
H. Maršov - Pilníkov 0:14 (0:6) 25.09. 13:30 -
Žacléř - Hostinné 5:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
M. Svatoňovice - Žacléř B 0:1p. kont. (0:0) 23.09. 17:00 -
Kuks - Lánov 1:5 (1:1) 11.09. 13:30 -
Hostinné - Kocbeře 0:5 (0:1) 03.09. 17:00 -
Libeč - Kocbeře 3:11 (0:5) 20.08. 17:00 -
Poříčí - Volanov 0:2 (0:0) 30.10. 14:00 -
Poříčí - Libeč 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Strážné - Hajnice 6:0 (3:0) 16.10. 11:30 -
Volanov - Jan. Lázně 2:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
H. Maršov - Lampertice 3:2 (2:1) 03.10. 15:00 -
Podhůří - Vítězná 1:4 (0:2) 02.10. 15:00 -
Hostinné - Hajnice 5:3 (4:1) 02.10. 12:00 -
Libeč - Poříčí 2:1 (0:1) 18.09. 13:00 -
Volanov - Poříčí 2:1 (1:1) 11.09. 13:30 -
Bohuslavice - Radvanice 5:0 (1:0) 05.09. 16:30 -
Třemešná - Hostinné 5:1 (3:1) 04.09. 16:30 -
St. Buky - Volanov 0:2 (0:0) 04.09. 13:30 -
Svoboda - Rtyně 1:3 (1:1) 21.08. 14:00 -
Lánov - Kuks 10:0 (6:0) 15.08. 14:00 -
Vítězná - Podhůří 5:3 (2:1) 14.08. 17:00 -
Mostek - Rudník 2:4 (1:3) 14.08. 14:00