Janovský Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žandov - Jestřebí 2:5 (1:2) 13.04. 16:00 -
H.Police - Svor 0:4 (0:0) 30.03. 15:30 -
Jestřebí - Dubice 4:1 (2:1) 23.03. 15:00 -
Brniště - Zahrádky 0:7 (0:3) 04.11. 14:00 -
Stružnice - Polevsko 2:4 (1:1) 04.11. 11:00 -
Pertoltice - Cvikov B 6:2 (3:0) 29.10. 14:30 -
Dubá - Stružnice 4:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Tuhaň - Kravaře 2:3 (1:1) 22.10. 14:00 -
Noviny - Zahrádky 1:4 (0:3) 21.10. 15:30 -
Zahrádky - Stružnice 6:0 (3:0) 14.10. 15:30 -
Dubice - Dubá 1:2 (1:1) 07.10. 16:00 -
Okna - St.Šachov 2:4 (1:1) 28.09. 16:30 -
Žandov - Brniště 9:1 (4:1) 24.09. 16:30 -
Žandov B - St.Šachov 4:4 (3:2) 06.11. 14:00 -
Noviny - LOKO Č. Lípa B 2:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Zahrádky - H.Libchava 2:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Dubice - Svor 2:1 (0:1) 29.10. 11:30 -
Žandov - Zákupy 8:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Kravaře - Zahrádky 6:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Brniště - Lindava 4:1 (1:0) 08.10. 13:00 -
Brniště - Č. Lípa B 0:7 (0:5) 01.10. 13:00 -
Žandov - H.Police 1:4 (1:1) 24.09. 16:30 -
Bukovany - Zákupy 4:2 (4:0) 18.09. 16:30 -
Č. Lípa B - Bukovany 6:0 (2:0) 11.09. 17:00 -
Polevsko - Žandov 4:2 (3:2) 04.09. 17:00 -
Lindava - Bukovany 4:3 (2:2) 07.05. 17:00 -
Č. Lípa B - Skalice B 1:5 (1:1) 01.05. 17:00 -
Svor - Bukovany 3:2 (2:2) 02.04. 16:00 -
Lindava - Kravaře 8:0 (3:0) 26.03. 16:00 -
Dubice - Svor 3:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
V. Valtinov - Pertoltice 2:3 (2:2) 31.10. 14:00 -
H.Libchava - Okna 3:0 (3:0) 24.10. 15:00 -
H.Police - Stružnice 4:3p. (1:1) 16.10. 15:00 -
Dubice - Dubá 1:2p. (1:1) 09.10. 15:30 -
Jestřebí - Svor 6:1 (3:0) 02.10. 15:00 -
Lindava - Jestřebí 2:3 (0:2) 28.09. 16:30 -
Mimoň B - Brniště 3:4 (2:1) 19.09. 15:00 -
Svor - Lindava 1:3 (0:1) 11.09. 17:00 -
Okna - H.Libchava 3:4 (2:3) 05.09. 14:00 -
Lindava - Zákupy 4:1 (3:0) 10.10. 12:30 -
St.Šachov - V. Bukovina 3:2 (1:0) 03.10. 15:00 -
Dubnice - Skalice B 7:1 (5:1) 27.09. 16:00 -
Jestřebí - Kravaře 8:3 (4:2) 26.09. 13:00 -
Bukovany - Svor 5:2 (2:0) 13.09. 16:00 -
Dubice - Kravaře 7:0 (3:0) 12.09. 14:00 -
Brniště - Kunratice 2:3 (1:1) 05.09. 15:00 -
Okna - N.Oldřichov 1:2p. (0:1) 29.08. 17:00 -
Jestřebí - Zákupy 5:2 (4:1) 29.08. 14:00 -
Lindava - Skalice B 4:1 (0:1) 09.11. 11:00 -
Svor - Dubice 3:5 (1:2) 02.11. 14:00