Marek Miloš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sedmihorky - Lomnice 0:2 (0:1) 20.04. 17:00 -
Frýdlant - VTJ Rapid 3:0 (2:0) 13.04. 10:30 -
Vesec - Doubí 0:3 (0:1) 06.04. 14:00 -
Višňová - Ž. Brod 2:3 (0:1) 30.03. 15:00 -
Sedmihorky - Višňová 2:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Pěnčín - Višňová 5:0 (3:0) 21.10. 14:15 -
V. Hamry B - Lomnice 4:2 (2:0) 15.10. 15:30 -
Sosnová - Jestřebí 1:9 (1:3) 14.10. 11:00 -
LOKO Č. Lípa - St. Splavy 6:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Albrechtice - Smržovka 4:3 (1:2) 07.10. 15:00 -
Sedmihorky - Frýdlant 2:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Rozstání - Žibřidice 3:0 (0:0) 24.09. 14:00 -
Višňová - V. Hamry B 1:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Semily - Bělá 0:1 (0:1) 07.09. 17:00 -
Skalice - Hrádek 1:1 (0:1) 03.09. 10:30 -
Zásada - Plavy 4:1 (2:1) 02.09. 17:00 -
Skalice B - Pertoltice 18:2 (7:0) 27.08. 10:30 -
Libčany - Jičín 3:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
LOKO Č. Lípa - Č. Lípa B 1:5 (0:5) 20.08. 17:00 -
V. Hamry B - Chrastava 3:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Studenec - Rovensko 6:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Mimoň - Stráž p. R. 3:3 (2:1) 10.06. 17:00 -
Sedmihorky - Hrádek 1:1 (1:1) 03.06. 10:00 -
Hrádek - Lomnice 2:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Pěnčín - Frýdlant 3:1 (1:1) 13.05. 14:15 -
Bělohrad - Č. Skalice 2:4 (1:2) 07.05. 17:00 -
Dubnice - Jestřebí 2:8 (2:3) 29.04. 17:00 -
Ž. Brod - Lomnice 2:3 (2:3) 22.04. 17:00 -
Nové Město - Vratislavice 3:0 (3:0) 15.04. 14:00 -
Studenec - Lomnice 2:4 (1:4) 12.04. 17:00 -
Libčany - Jaroměř 1:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Frýdlant - Studenec 3:2 (1:1) 25.03. 10:30 -
Kr. Studánka - Semily 2:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Pěnčín - Višňová 1:0 (0:0) 22.10. 14:15 -
Stráž p. R. - Sedmihorky 1:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Lindava - St. Splavy 1:2 (0:0) 28.09. 16:30 -
Vesec - B. Kostel 0:4 (0:0) 24.09. 13:30 -
Ž. Brod - V. Hamry B 3:1 (2:1) 17.09. 16:30 -
Studenec - Višňová 3:6 (1:2) 11.09. 17:00 -
Sedmihorky - Rovensko 3:1 (2:1) 03.09. 10:30 -
Jestřebí - Cvikov 16:0 (0:0) 27.08. 14:00 -
Pěnčín - Lomnice 4:3 (2:1) 20.08. 14:15 -
Doksy B - Hrádek B 0:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Rovensko - V. Hamry B 1:1 (0:1) 06.08. 17:00 -
Kamenice - Rozstání 2:4 (2:1) 29.05. 15:00 -
Stráž p. R. - Frýdlant 1:6 (1:3) 28.05. 17:00 -
Žandov - Kamenice 4:1 (2:0) 21.05. 17:00 -
Pěnčín - Pěnčín 5:2 (0:2) 14.05. 14:30 -
Kravaře - Dubá 1:2 (0:0) 07.05. 17:00 -
Mšeno - Studenec 3:6 (2:3) 07.05. 10:15