Dytrt Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
H. Branná - Plavy 5:4 (2:4) 28.09. 16:30 -
Dubnice - Rozstání 4:1 (2:1) 12.09. 17:00 -
Studenec - Lučany 1:4 (1:2) 29.08. 17:00 -
Vratislavice - Žibřidice 3:4 (1:3) 14.08. 17:00 -
Mírová - Jenišovice 4:2 (0:1) 07.08. 17:00 -
Vesec - Kamenice 3:3 (2:1) 10.10. 14:00 -
Držkov - Harrachov 2:3 (0:3) 27.09. 16:00 -
Plavy - Přepeře B 3:0 (3:0) 19.09. 16:30 -
Hodkovice - Stráž n.N. 2:2 (1:1) 13.09. 17:00 -
Vratislavice - Doksy B 5:2 (2:1) 05.09. 17:00 -
Studenec - Rychnov 0:1 (0:1) 30.08. 17:00 -
Přepeře B - Albrechtice 4:0 (3:0) 03.11. 14:00 -
LOKO Č. Lípa - Jablonné 5:1 (2:1) 19.10. 15:30 -
Rychnov - Lučany 3:2 (2:0) 05.10. 16:00 -
Cvikov - Dubá 7:0 (5:0) 28.09. 16:00 -
Harrachov - Hodkovice 5:2 (4:1) 22.09. 16:30 -
Jablonné - Vratislavice 0:3 (0:0) 14.09. 16:30 -
VTJ Rapid - Cvikov 4:8 (1:4) 07.09. 17:00 -
Jablonné - Žibřidice 3:4 (2:3) 24.08. 17:00 -
Lučany - Jablonec 6:1 (3:0) 17.08. 17:00 -
Studenec - Lučany 3:1 (2:1) 11.08. 17:00 -
Stráž n.N. - Chrastava 6:2 (4:0) 08.06. 17:00 -
Kamenice - Stráž n.N. 4:2 (1:0) 18.05. 15:00 -
Kamenice - Doksy B 6:1 (1:1) 08.05. 14:00 -
Rozstání - Chrastava 5:2 (5:1) 05.05. 14:00 -
Harrachov - Bělá 1:7 (0:2) 20.04. 17:00 -
Ž. Brod B - Lučany 3:0 (1:0) 31.03. 16:00 -
Stráž n.N. - Žibřidice 1:4 (1:1) 10.11. 13:30 -
Smržovka - Harrachov 2:0 (1:0) 21.10. 13:00 -
V. Hamry B - Smržovka 5:2 (2:0) 29.09. 15:30 -
Kamenice - Jablonné 2:2 (1:1) 15.09. 15:00 -
Doksy B - Stráž n.N. 1:2 (0:2) 02.09. 16:00 -
Držkov - Smržovka 2:1 (0:1) 25.08. 17:00 -
Albrechtice - Smržovka 0:2 (0:1) 26.05. 16:00 -
H. Branná - Roztoky 4:1 (1:0) 20.05. 17:00 -
Jenišovice - Chrastava 7:0 (1:0) 05.05. 17:00 -
Bozkov - Košťálov B 2:2 (0:2) 21.04. 17:00 -
Hodkovice - LOKO Č. Lípa 1:5 (1:4) 08.04. 16:30 -
Vesec - LOKO Č. Lípa 4:0 (1:0) 28.10. 14:00 -
Jablonné - Žandov 1:1 (0:1) 14.10. 15:30 -
Držkov - Ž. Brod B 1:0 (0:0) 28.09. 16:30 -
Jablonné - Vesec 3:1 (2:0) 23.09. 16:30 -
Ž. Brod B - Harrachov 3:3 (1:1) 20.08. 17:00 -
Bělá - Bozkov 0:1 (0:1) 19.08. 14:00 -
Pěnčín - Jablonné 3:0 (2:0) 20.05. 17:00 -
Jenišovice - Jablonné 3:1 (1:0) 06.05. 17:00 -
Kokonín - Lučany 4:5 (3:1) 03.05. 18:00 -
Pěnčín - Plavy 4:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Harrachov - Roztoky 1:4 (0:2) 15.04. 17:00 -
Pěnčín - Albrechtice 3:2 (3:0) 29.10. 14:30