Slabý Kamil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sl. Petřvald - B.Rychvald 2:3 (1:1) 20.04. 16:00 -
Baník Orlová - Sl. Petřvald 4:4 (3:0) 16.06. 17:00 -
Petřvald - Loko Louky 8:1 (5:0) 02.06. 17:00 -
Vik. Bohumín - Loko Louky 3:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Loko Louky - H. Žukov 3:2 (3:1) 12.05. 16:30 -
B.Rychvald - Havířov 4:1 (3:0) 05.05. 16:30 -
Petřvald - H. Žukov 2:2 (1:1) 28.04. 16:00 -
Vik. Bohumín - Sl. Petřvald 4:3 (2:1) 21.04. 16:00 -
Sl. Petřvald - H. Žukov 1:1 (0:0) 14.04. 16:00 -
H. Bludovice - Vik. Bohumín 4:0 (2:0) 08.04. 15:30 -
Havířov - H. Žukov 3:4 (1:3) 29.10. 14:00 -
B.Rychvald - Loko Louky 0:1 (0:0) 21.10. 14:00 -
Loko Louky - Vik. Bohumín 7:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Havířov - Záblatí 0:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Sl. Petřvald - Havířov 3:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
Petřvald - Vik. Bohumín 9:1 (4:0) 30.09. 15:30 -
Havířov - H. Žukov 2:2 (2:1) 16.09. 16:00 -
H. Žukov - Sl. Petřvald 5:4 (2:2) 09.09. 16:00 -
B.Rychvald - H. Žukov 2:0 (1:0) 02.09. 16:30 -
Sl. Petřvald - Záblatí 2:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Havířov - Sl. Petřvald 2:5 (0:1) 11.06. 17:00 -
Vik. Bohumín - Havířov B 1:4 (0:2) 31.05. 17:30 -
Sl. Petřvald - Doubrava 0:6 (0:3) 27.05. 17:00 -
Vik. Bohumín - H. Bludovice 1:5 (1:1) 13.05. 16:30 -
Těrlicko - Vik. Bohumín 3:0 (2:0) 08.04. 15:30 -
Havířov - H. Žukov 8:1 (2:0) 29.10. 10:15 -
H. Žukov - Doubrava 3:4 (2:2) 08.10. 15:00 -
B.Rychvald - Havířov 0:2 (0:0) 01.10. 15:30 -
Havířov - Baník Orlová 2:5 (1:2) 17.09. 16:00 -
Baník Orlová - B.Rychvald 3:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Těrlicko - Záblatí 1:4 (1:2) 10.09. 16:00 -
Vik. Bohumín - Těrlicko 2:3 (1:2) 27.08. 17:00 -
Vik. Bohumín - Sl.Rychvald 2:2 (2:0) 11.06. 17:00 -
B.Albrechtice B - Doubrava 0:9 (0:4) 28.05. 17:00 -
Petřvald - B.Albrechtice B 6:1 (3:1) 07.05. 16:30 -
Loko Louky - Havířov 1:1 (0:1) 09.04. 15:30 -
Bohumín B - Sl. Petřvald 0:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Sl. Petřvald - Vik. Bohumín 2:3 (1:1) 14.11. 13:30 -
Loko Louky - Věřňovice 1:0 (0:0) 07.11. 14:00 -
Doubrava - B.Albrechtice B 4:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Sl.Rychvald - Baník Orlová 3:1 (2:0) 24.10. 14:30 -
Vik. Bohumín - H. Bludovice 2:1 (0:1) 10.10. 15:00 -
B.Rychvald - Vik. Bohumín 2:1 (2:1) 03.10. 15:30 -
Havířov - Loko Louky 2:1 (1:0) 12.09. 16:00 -
B.Rychvald - Sp. Orlová zrušen -
Bohumín B - Sl.Rychvald 2:1 (1:1) 05.09. 16:30 -
B.Albrechtice B - Vik. Bohumín 0:0 (0:0) 29.08. 17:00 -
Petřvald - Sp. Orlová zrušen -
Havířov - Petřvald 2:6 (1:2) 15.08. 17:00