Bartoň Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hrachovec - Kvasice 1:5 (1:1) 27.04. 10:00 -
Koryčany - Zborovice 5:2 (1:1) 21.04. 16:00 -
VKK - Rožnov 4:1 (1:1) 20.04. 16:00 -
Kateřinice - Dol.Bečva 2:1 (2:1) 13.04. 15:30 -
Morkovice - Brumov 2:2 (0:2) 06.04. 15:30 -
Polešovice - Topolná 3:0 (2:0) 29.03. 15:00 -
Polešovice - O.N.Ves 2:3 (1:1) 04.11. 13:30 -
Nevšová - Morkovice 3:3 (1:1) 22.10. 14:30 -
Lidečko - Podlesí 0:4 (0:2) 15.10. 15:00 -
Šumice - Zborovice 3:2 (0:2) 08.10. 15:00 -
Vidče - Lidečko 4:1 (3:1) 07.10. 15:00 -
Morkovice - Štítná 2:1 (1:1) 30.09. 15:00 -
Nedachlebice - Těšnovice 1:3 (1:0) 28.09. 15:30 -
Ořechov - Slavkov 5:1 (2:1) 23.09. 10:00 -
Osvětimany - Nevšová 1:3 (1:1) 17.09. 15:00 -
Vidče - Prostř.Bečva 1:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Kunovice - Nedachlebice 0:1 (0:1) 05.09. 16:30 -
Hor.Lideč - Podlesí 0:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Brumov - Slušovice 0:3 (0:2) 06.08. 10:15 -
Val.Příkazy - Juřinka 5:2 (1:1) 17.06. 15:00 -
Napajedla - Luhačovice 1:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Hluk - Bylnice 8:0 (3:0) 03.06. 17:00 -
Nedašov - Kvasice 2:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Bojkovice - Těšnovice 0:3 (0:1) 14.05. 16:30 -
VKK - Val. Meziříčí B 0:0 (0:0) 13.05. 16:30 -
Štítná - Strání 2:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Uh. Ostroh - Staré Město 1:6 (0:3) 30.04. 16:00 -
Uh. Ostroh B - Hradčovice 1:1 (1:1) 30.04. 13:30 -
Luhačovice - Brumov 1:2 (0:0) 22.04. 10:15 -
Vidče - Kateřinice 4:3 (1:1) 15.04. 16:00 -
Rožnov - Kelč 3:0 (2:0) 08.04. 15:30 -
Vidče - Podlesí 0:1 (0:1) 01.04. 15:30 -
Strání - Bystřice 6:1 (4:1) 25.03. 15:00 -
Bojkovice - Šumice 3:1 (3:1) 23.10. 10:15 -
Hluk - Nedachlebice 5:1 (4:0) 15.10. 14:30 -
Kelč - Hor.Lideč 2:4 (2:3) 08.10. 15:00 -
Osvětimany - Strání 0:1 (0:0) 02.10. 15:00 -
Štítná - Nevšová 6:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Kvasice - Morkovice 5:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Hor.Lideč - Juřinka 1:2 (1:0) 27.08. 16:30 -
Napajedla - Bystřice 3:3 (3:0) 21.08. 16:30 -
Ořechov - Polešovice 4:0 (3:0) 13.08. 17:00 -
Luhačovice - Štítná 1:1 (1:1) 12.08. 18:00 -
Zdounky - Zborovice 3:2 (2:1) 19.06. 16:00 -
Polešovice - Topolná 2:1 (1:0) 18.06. 15:30 -
Kvasice - VKK 5:0 (4:0) 11.06. 17:00 -
Morkovice - Baťov 3:3 (1:1) 21.05. 14:00 -
Staré Město - Velký Ořechov 5:4 (2:1) 15.05. 16:30 -
Vidče - Podlesí 2:3 (1:2) 14.05. 16:30 -
Morkovice - Nevšová 3:0 (2:0) 30.04. 16:30