Jílek Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kovalovice - Beňov 0:7 (0:2) 02.11. 14:00 -
Leština - Hněvotín 4:1 (0:1) 13.10. 15:00 -
Řetězárna - Chválkovice 2:5 (1:3) 28.09. 15:30 -
Maletín - 1.FC Olešnice 1:2 (0:0) 08.09. 16:00 -
1. HFK B - Určice 3:2 (1:0) 11.08. 17:00 -
Nový Malín - Lesnice 3:4 (3:3) 08.06. 17:00 -
Bělotín - Lipová 4:3 (2:2) 18.05. 17:00 -
Chválkovice - Troubelice 2:1p. (0:0) 11.05. 16:30 -
Náměšť - Bohuňovice 1:2 (0:1) 20.04. 16:00 -
Bludov - Postřelmov 2:5 (2:2) 03.11. 10:00 -
Libina - Zlaté Hory 3:2p. (0:2) 27.10. 14:30 -
Sokol Pivín - Otaslavice 2:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Leština - Haňovice 1:2 (1:1) 29.09. 15:30 -
Lipová - Slavonín 5:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Štíty - Zlaté Hory 2:3p. (1:1) 08.09. 16:00 -
Staré Město - Bludov 3:2p. (1:2) 01.09. 10:00 -
Nový Malín - Písečná 2:3p. (1:1) 25.08. 16:30 -
Čechovice - Bělotín 2:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Bludov - Staré Město 4:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Chválkovice - Hlubočky 6:1 (2:1) 19.05. 17:00 -
Leština - Postřelmov 2:0 (1:0) 12.05. 16:30 -
Paseka - Bělkovice 2:1 (1:0) 22.04. 16:00 -
Štíty - Bludov 1:3 (1:1) 14.04. 15:30 -
Plumlov - Lipová 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Šternberk B - Nemilany 1:2p. (1:1) 15.10. 15:00 -
Bělotín - Kovalovice 4:0 (0:0) 30.09. 15:00 -
Konice - Hlubočky 4:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Řetězárna - Litovel 2:1p. (1:1) 05.08. 17:00 -
Náměšť - Slavonín 0:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Řetězárna - Bohuňovice 1:3 (1:1) 13.05. 16:30 -
Hlubočky - Loštice 2:3 (1:1) 22.04. 16:00 -
Mor. Beroun - Litovel 1:0 (1:0) 15.04. 16:00 -
Bělotín - Lipník 5:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Písečná - Javorník 6:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Leština - Vidnava 10:4 (7:1) 01.10. 15:00 -
Loštice - Hlubočky 1:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Nový Malín - Písečná 2:3p. (2:1) 13.08. 17:00 -
Hrabišín - Bohdíkov 0:3 (0:3) 11.06. 16:30 -
Beňov - Lipová 1:3 (0:1) 22.05. 16:30 -
Tovačov - Přerov B 2:1 (0:1) 24.04. 16:00 -
Řetězárna - Štěpánov 2:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
Loštice - Haňovice 1:7 (1:1) 15.11. 13:30 -
Čechovice - Slatinice 2:2 (1:0) 11.10. 15:00 -
Javorník - Nový Malín 3:1 (1:0) 03.10. 15:30 -
Haňovice - Maletín 1:2 (1:0) 27.09. 16:00 -
Rapotín - Hlubočky 5:1 (3:1) 06.09. 16:30 -
Kostelec - Nezamyslice 3:1 (1:0) 16.08. 16:30