Ďuriš Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Choltice B - Selmice 4:3 (2:1) 23.10. 14:30 -
Kojice - Zdechovice 2:1 (1:1) 09.10. 14:30 -
Dolany - Řečany B 0:5 (0:2) 08.10. 15:00 -
Dříteč B - Veliny 0:1 (0:1) 02.10. 10:15 -
Mnětice - Staré Ždánice 7:2 (3:1) 25.09. 15:30 -
Újezd B - Dolany 6:0 (3:0) 17.09. 15:30 -
Popkovice - S. Mateřov B 5:3 (4:1) 17.09. 12:15 -
S. Mateřov B - SKP Pardubice 7:6 (6:2) 11.09. 16:00 -
Semín - Selmice 1:0 (1:0) 04.09. 17:00 -
V. Chvojno - Slovany 3:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
St. Čívice - Lipoltice 0:5 (0:2) 28.08. 17:00 -
Moravany C - V. Chvojno 4:1 (2:1) 27.08. 10:15 -
Staré Ždánice - Nemošice 0:3 (0:2) 21.08. 17:00 -
V. Chvojno - Dříteč B 4:2 (3:1) 20.08. 17:00 -
Veliny - Mnětice 2:3 (1:1) 18.06. 14:30 -
Dašice B - Pardubičky B 1:3 (1:1) 12.06. 17:00 -
Litětiny - Slovany 6:1 (4:0) 11.06. 16:00 -
Holice B - L. Bohdaneč B 9:1 (6:0) 10.06. 18:00 -
Holice B - Dražkovice 4:2 (2:2) 05.06. 17:00 -
Veliny - Dolany 1:6 (1:2) 04.06. 17:00 -
Litětiny - V. Chvojno 1:3 (1:1) 29.05. 14:00 -
Veliny - Staré Ždánice 3:3 (1:3) 21.05. 17:00 -
Ostřetín - Valy 1:2 (1:2) 15.05. 17:00 -
Kratonohy - Kunčice B 1:5 (0:4) 14.05. 17:00 -
Přelovice B - Zdechovice 3:1 (2:1) 08.05. 17:00 -
Jankovice - Srch B 3:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Dašice B - Dražkovice 0:2 (0:2) 01.05. 16:30 -
Pardubičky B - Valy 6:0 (3:0) 30.04. 16:30 -
Tetov B - Kojice 0:6 (0:3) 24.04. 16:00 -
Dolany - Litětiny 6:0 (4:0) 23.04. 16:00 -
Dříteč B - Veliny 0:4 (0:1) 17.04. 16:00 -
Tetov B - St. Čívice 2:1 (2:0) 10.04. 15:30 -
Jankovice - Zdechovice 3:1 (2:0) 09.04. 15:30 -
Ostřetín - R. Bělá B 2:4 (1:2) 03.04. 15:30 -
Dašice B - L. Bohdaneč B 2:1 (2:0) 02.04. 15:30 -
Veliny - Popkovice 7:2 (5:0) 16.10. 14:30 -
Dašice B - Staré Hradiště 3:2 (2:2) 28.08. 17:00 -
Jaroslav - Dašice B 3:1 (1:0) 22.08. 17:00 -
Jankovice - Choltice B 1:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
V. Chvojno - Veliny 0:3 (0:2) 14.08. 17:00 -
Valy - Dašice 1:5 (1:2) 06.09. 17:00 -
Býšť - Dolany 5:1 (1:1) 30.08. 17:00 -
Holetín - Svratouch 0:2 (0:0) 11.05. 17:00 -
Tuněchody B - Bořice 2:1 (1:0) 04.05. 17:00 -
Jenišovice - Načešice B 2:4 (0:3) 28.04. 16:00 -
Městec B - Ronov 3:0 (0:0) 21.04. 17:00 -
Vítanov - Orel 4:2 (2:1) 13.04. 16:30 -
Sezemice - Mikulovice 1:2 (0:1) 07.04. 15:30 -
Litětiny - Dašice B 7:0 (2:0) 24.03. 15:00 -
Křižanovice - Svratouch 0:0 (0:0) 23.03. 15:00