Vařejčko Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jiskra - Tatenice 4:3p. (2:1) 04.10. 15:00 -
Letohrad B - Polička 0:1p. (0:0) 23.08. 10:15 -
D. Újezd B - Lanškroun B 4:3p. (2:2) 27.10. 14:00 -
L. Bohdaneč - Slatiňany 1:2 (0:1) 13.10. 15:00 -
Pomezí - Lanškroun B 4:0 (2:0) 29.09. 15:30 -
Č. Heřmanice - Mor. Třebová B 8:1 (3:1) 15.09. 16:00 -
Nasavrky - Stolany 1:5 (0:3) 05.09. 17:30 -
Semanín - Letohrad B 2:3p. (0:1) 17.08. 16:00 -
H. Jelení - Skuteč 4:3p. (1:2) 02.06. 17:00 -
Sloupnice - Libchavy 3:4p. (1:2) 19.05. 16:00 -
Nasavrky - Rozhovice 2:1p. (0:0) 12.05. 17:00 -
Kunčina B - Rohozná 0:4 (0:1) 28.04. 12:30 -
Dřenice - Bořice 9:1 (5:0) 21.04. 17:00 -
Mor. Třebová B - Jablonné 3:2p. (0:1) 20.04. 16:30 -
Pomezí - Řetová 3:1 (0:1) 31.03. 16:00 -
Kočí - Křižanovice 1:2 (0:1) 03.11. 14:00 -
Bořice - H. Bradlo 2:3 (0:1) 27.10. 14:30 -
Chroustovice - Ronov 1:0 (1:0) 13.10. 16:00 -
Načešice B - Městec 8:0 (2:0) 06.10. 16:00 -
Skuteč B - Bojanov 4:1 (3:0) 29.09. 16:30 -
Krouna B - Vraclav 5:1 (2:0) 22.09. 16:30 -
Tuněchody B - Zaječice 6:2 (3:1) 08.09. 17:00 -
Hr. Týnec - Ronov 2:1 (2:1) 01.09. 17:00 -
Vítanov - Chrast 0:4 (0:2) 25.08. 17:00 -
Kameničky - Městec B 1:3 (1:2) 12.08. 17:00 -
Tuněchody B - Ctětín 6:3 (2:0) 19.05. 17:00 -
Chrast - Hr. Týnec 2:3 (2:1) 13.05. 17:00 -
Rváčov - Slatiňany B 1:2 (1:1) 12.05. 17:00 -
Ctětín - Vítanov 3:1 (3:0) 29.04. 17:00 -
Dřenice - Zaječice 8:0 (5:0) 22.04. 17:00 -
Kočí - Křižanovice 1:3 (1:0) 14.04. 16:30 -
Jenišovice - Vraclav 4:1 (3:1) 08.04. 16:00 -
Nasavrky B - Skuteč B 0:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Krouna B - Miřetice B 2:4 (1:2) 15.10. 16:00 -
Krouna - Vítanov 3:0 (3:0) 08.10. 16:00 -
Ctětín - H. Bradlo 3:2 (2:2) 24.09. 16:30 -
Chroustovice - Skuteč 1:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Chrast - Zaječice 2:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Vraclav - Jenišovice 1:6 (1:1) 27.08. 17:00 -
Svídnice - Kočí 0:5 (0:3) 20.08. 17:00 -
Skuteč B - Luže B 1:4 (1:4) 12.08. 17:00 -
Ronov - Rváčov 2:4 (1:1) 17.06. 17:00 -
Chrast - Krouna 1:4 (0:0) 11.06. 17:00 -
Skuteč B - Jenišovice 6:2 (2:0) 03.06. 17:00 -
Skuteč - Ronov 7:0 (4:0) 28.05. 17:00 -
Městec - Vraclav 0:0 (0:0) 16.04. 15:00 -
Bojanov - Trh.Kamenice 1:1 (1:0) 15.04. 17:00 -
Miřetice B - Tuněchody B 1:2 (1:1) 25.03. 15:00 -
Miřetice B - H. Bradlo 3:8 (2:3) 22.10. 15:30 -
Chrast - H. Bradlo 1:3 (1:0) 24.09. 16:30