Halva Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Morašice - H. Újezd 4:2 (1:1) 28.09. 14:00 -
Mladějov - Loučka 1:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
H. Újezd - Janov 0:3 (0:1) 09.10. 15:00 -
Hradec - Radiměř 2:1 (1:1) 02.10. 15:00 -
Sebranice - St.Město 1:1 (1:1) 18.09. 15:30 -
Borová/Telecí - Jevíčko 7:0 (3:0) 04.09. 17:00 -
H. Újezd - Morašice 0:5 (0:1) 14.08. 17:00 -
Janov - H. Újezd 5:1 (2:1) 10.10. 15:00 -
Rohozná - Křenov 6:0 (2:0) 26.09. 15:30 -
Cerekvice - Jaroměřice 2:2 (1:1) 19.09. 16:00 -
Morašice - H. Újezd 6:1 (4:1) 05.09. 12:30 -
Boršov - Loučka 0:3 (0:2) 22.08. 17:00 -
Hradec - Linhartice 1:1 (0:0) 15.08. 17:00 -
Svitavy B - Tatenice 2:1 (1:1) 02.11. 13:30 -
Choltice - Stolany 3:0 (1:0) 26.10. 14:00 -
Načešice - Tuněchody 2:4 (2:3) 12.10. 15:00 -
Tatenice - Proseč 1:4 (1:2) 21.09. 16:00 -
Cerekvice - L. Bohdaneč 0:5 (0:1) 07.09. 17:00 -
Jiskra - Mýto B 1:2 (1:1) 24.08. 17:00 -
Čistá - Sebranice 5:2 (2:1) 17.08. 17:00 -
Dobříkov - Rozhovice 1:2 (0:1) 10.08. 17:00 -
Sloupnice - Tatenice 0:2 (0:0) 15.06. 16:00 -
Zámrsk - Kunčina 4:1 (3:0) 08.06. 17:00 -
Semanín - Sloupnice 2:1 (1:0) 25.05. 16:00 -
Janov - Mor. Třebová B 3:2 (3:2) 11.05. 17:00 -
Rosice - Polička 2:5 (0:4) 27.04. 16:30 -
Libchavy - Opatovec 1:2 (1:1) 13.04. 16:30 -
Semanín - Žichlínek 3:0 (1:0) 30.03. 16:00 -
Třemošnice - Moravany 1:2p. (0:0) 23.03. 14:30 -
Libchavy - Semanín 1:2 (1:1) 27.10. 14:00 -
Tuněchody - Svitavy B 1:0p. (0:0) 20.10. 15:00 -
Stolany - Choltice 1:2 (0:2) 06.10. 15:30 -
Libišany - Řečany 8:1 (3:1) 22.09. 16:00 -
Kunčina - Polička 1:5 (1:3) 08.09. 17:00 -
Letohrad B - Tuněchody 2:3p. (1:1) 25.08. 14:00 -
Načešice - Pardubičky 1:3 (1:1) 11.08. 17:00 -
Semanín - D. Újezd 1:5 (0:1) 16.06. 14:00 -
Stolany - Staré Hradiště 18:1 (7:0) 02.06. 17:00 -
Nasavrky - Pardubičky 1:2p. (0:0) 19.05. 17:00 -
Mor. Třebová B - Řetová 1:2p. (0:1) 08.05. 16:00 -
Choltice - Staré Hradiště 4:0 (2:0) 05.05. 17:00 -
Svitavy B - D. Újezd 3:1 (0:1) 21.04. 16:30 -
L. Bohdaneč - Srch 2:1 (1:0) 07.04. 16:00 -
D. Újezd B - Lanškroun B 2:1p. (0:0) 28.10. 14:00 -
Mýto B - Kunčina 1:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Sruby - L. Bohdaneč 3:2p. (0:1) 30.09. 15:30 -
D. Újezd - Svitavy B 4:0 (2:0) 09.09. 17:00 -
Načešice - Přelouč 3:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Libchavy - Sloupnice 3:1 (2:1) 12.08. 17:00 -
Řetová - Jablonné 0:1 (0:1) 10.06. 16:00