Brabenec Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Budenín - Jankov B 1:7 (0:5) 26.10. 14:30 -
Mezno B - Budenín 5:0 (3:0) 05.10. 16:00 -
Votice B - Poříčí B 1:7 (0:4) 22.09. 16:30 -
Olbramovice B - Louňovice 5:3 (2:1) 21.09. 16:30 -
Maršovice B - Václavice 1:2 (1:1) 21.09. 14:00 -
Kralovice B - Hulice 3:2 (1:2) 14.09. 16:30 -
Budenín - Miličín 0:6 (0:1) 07.09. 17:00 -
Kralovice B - Vracovice 2:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
Mezno B - Soběhrdy B 5:4 (3:2) 08.06. 17:00 -
Soběhrdy B - Olbramovice B 5:0 (2:0) 02.06. 10:15 -
Louňovice - Vracovice 4:3 (2:1) 26.05. 15:00 -
Votice B - Teplýšovice B 2:0 (1:0) 12.05. 15:00 -
Přestavlky B - Budenín 0:0 (0:0) 27.04. 17:00 -
Nesperská Lhota - Kondrac B 2:0 (0:0) 19.04. 15:00 -
Pravonín B - Libouň 1:3 (0:2) 07.04. 15:00 -
Heřmaničky - Úročnice B 2:2 (0:1) 06.04. 16:30 -
Načeradec - Kamberk 1:4 (0:1) 24.03. 15:00 -
Načeradec - Bílkovice 1:2 (0:1) 17.11. 13:30 -
Čechtice - Tichonice 1:6 (0:2) 03.11. 14:00 -
Libouň - Radošovice 7:3 (3:2) 28.10. 14:30 -
Jírovice - Soběhrdy 4:2 (3:2) 20.10. 15:30 -
Heřmaničky - Václavice 2:5 (2:1) 06.10. 16:00 -
Čechtice - Kralovice B 1:5 (1:1) 29.09. 16:00 -
Přestavlky B - Ratměřice 4:1 (1:0) 22.09. 14:00 -
Miřetice B - Trh.Štěpánov 2:1 (2:1) 15.09. 16:30 -
Budenín - Soběhrdy B 3:2 (2:1) 08.09. 17:00 -
Myslič - Miličín 1:2 (1:1) 02.09. 17:00 -
Kondrac B - Kralovice B 3:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Přestavlky B - Postupice B 3:1 (1:1) 25.08. 17:00 -
Načeradec - Struhařov B 4:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Budenín - SK Přestavlky 3:2 (1:2) 09.06. 17:00 -
Vracovice - Čechtice B 4:2 (3:1) 03.06. 15:00 -
Miličín - Lešany 0:1 (0:1) 02.06. 17:00 -
Kladruby - Pravonín B 2:4 (1:2) 27.05. 17:00 -
Zdislavice - Kondrac B 9:0 (1:0) 26.05. 17:00 -
Nesperská Lhota - Zdislavice 3:2 (1:1) 20.05. 15:00 -
Soběhrdy B - Budenín 2:1 (2:0) 13.05. 10:15 -
Votice B - Václavice 7:0 (4:0) 08.05. 17:00 -
Čechtice B - Libež 0:5 (0:3) 06.05. 15:00 -
Ratměřice - Křivsoudov 0:9 (0:4) 05.05. 17:00 -
Myslič - Postupice B 3:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Miřetice B - Kladruby 10:1 (6:1) 28.04. 17:00 -
Trh.Štěpánov B - Křivsoudov 2:5 (2:1) 21.04. 14:00 -
Miličín - Václavice 3:2 (1:2) 14.04. 16:30 -
Načeradec - Libouň 1:2 (0:2) 08.04. 16:30 -
Heřmaničky - Drachkov 1:1 (0:0) 07.04. 16:30 -
Úročnice - Krhanice 2:2 (1:1) 31.03. 16:30 -
Načeradec - Čechtice B 5:2 (2:1) 12.11. 14:00 -
Votice B - Jírovice 2:1 (2:1) 11.11. 14:00 -
Kladruby - Načeradec 0:6 (0:3) 05.11. 14:00