Gaži ml. Emil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zbuzany B - Tuchoměřice 1:1 (0:1) 29.09. 16:30 -
Drahelčice - Jeneč 1:3 (0:2) 22.09. 15:00 -
Radlík - Všenory 0:3 (0:0) 21.09. 16:30 -
Dobříč B - Čisovice 1:4 (0:3) 18.09. 17:00 -
Psáry B - Zvole B 4:1 (1:0) 15.09. 17:00 -
Měchenice - D. Břežany 4:1 (1:0) 14.09. 17:00 -
Průhonice B - Davle 3:2 (3:0) 01.09. 17:00 -
Krňany - Libeř 2:3 (1:2) 31.08. 17:00 -
Měchenice - D. Břežany 1:5 (1:1) 09.06. 17:00 -
Vonoklasy - Všenory 2:7 (1:5) 08.06. 17:00 -
Povltavská FA B - Psáry 1:2 (0:1) 01.06. 17:00 -
Pikovice - Vestec B 0:0 (0:0) 26.05. 17:00 -
Dobřichovice - D. Břežany 1:6 (0:3) 04.05. 17:00 -
Tuchoměřice - Jinočany 0:0 (0:0) 27.04. 17:00 -
Psáry - Měchenice 1:3 (0:0) 13.04. 16:30 -
Čisovice - Jinočany 0:3 (0:3) 06.04. 16:30 -
Vonoklasy - V. Přílepy 7:1 (2:0) 30.03. 15:00 -
D. Břežany - Psáry 1:1 (1:1) 29.03. 19:00 -
Psáry - Čisovice 1:3 (0:1) 17.11. 13:30 -
Pikovice - Hvozdnice B 5:1 (2:0) 11.11. 14:00 -
Libeř - Průhonice B 2:3 (1:3) 10.11. 14:00 -
Zbuzany B - Všenory 4:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Vonoklasy - Třebotov 1:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Vestec B - Pikovice 5:4 (2:3) 28.10. 14:30 -
Dobříč B - Psáry 3:3 (1:3) 27.10. 14:30 -
Jíloviště B - Jílové B 0:5 (0:4) 26.10. 19:00 -
Hvozdnice B - Davle 4:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Čisovice - Povltavská FA B 5:1 (3:1) 06.10. 16:00 -
Zbuzany B - Roztoky 7:3 (3:1) 23.09. 16:30 -
Hostivice - Tuchoměřice 3:0 (1:0) 15.09. 16:30 -
Pikovice - Vrané 3:5 (2:3) 09.09. 17:00 -
Krňany - Čisovice 3:4 (1:1) 01.09. 17:00 -
Vestec B - Krňany 4:6 (3:4) 16.06. 10:30 -
Jíloviště B - Kosoř B 3:2 (1:1) 15.06. 19:00 -
Libeň - Zlatníky B 1:9 (0:5) 10.06. 17:00 -
Měchenice - Roztoky 2:2 (1:1) 09.06. 13:00 -
Vestec B - Hvozdnice B 4:2 (2:1) 03.06. 17:00 -
Povltavská FA B - Psáry 4:1 (3:0) 02.06. 17:00 -
Pikovice - Slapy 11:1 (4:1) 27.05. 17:00 -
Zbuzany B - Klinec 5:3 (3:1) 20.05. 17:00 -
Jinočany - Hostivice 3:4 (3:1) 19.05. 17:00 -
Drahelčice - Černošice 1:2 (0:1) 13.05. 17:00 -
Choteč - Úhonice 6:1 (2:0) 12.05. 17:00 -
Tuchoměřice B - Nučice 2:3 (1:2) 06.05. 17:00 -
Jíloviště B - Třebotov 7:0 (2:0) 04.05. 19:00 -
Psáry - Roztoky 2:3 (1:3) 28.04. 17:00 -
Úhonice - Dobřichovice 4:4 (2:2) 14.04. 16:30 -
Pikovice - Zvole B 2:1 (0:1) 08.04. 16:30 -
D. Břežany - Všenory 3:2 (2:1) 29.03. 19:00 -
Horoměřice - V. Přílepy 1:3 (0:2) 24.09. 16:30